ż Road Tour
Zaloguj się
Wyniki
Dystanse
Pro
• K: Open
• M: Open GM20 GM30 GM40 GM50
1/2Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70


Wycofani


Road Tour

2019-06-09, Głowno Gold Race
½Pro Mczyni - MMOpen

L.p. Nazwisko Imi Miejscowo Druyna Kat. Czas
1 Wasilewski Radosław Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI MM30 01:35:56.80
2 Lenarcik Jędrzej Skierniewice SkierVelo MM30 01:36:04.81
3 Kozak Artur KOZZAK.pl BSK MIÓD KOZACKI MM30 01:36:05.37
4 Sęk Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM30 01:36:05.37
5 Kowalczyk Mateusz kielce TRENUJROWER MM20 01:36:05.45
6 Wawer Adrian Puławy ETI LKKG Lublin MM20 01:36:05.80
7 Brzyski Rafał Warszawa - Stara Miłosna Retro Stork Team MM40 01:36:06.38
8 Sokół Marek ŁOWICZ Klub Kolarski Łowicz MM30 01:36:06.71
9 Lipianin Marcin Bystre BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM20 01:36:06.80
10 Pyzikowski Cezary Lublin LKK Lublin MM65 01:36:08.32
11 Osiński Kamil Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:36:08.64
12 Rymarz Rafał Piotrków Trybunalski BodyiCoach Cycling Team MM20 01:36:08.92
13 Rostek Jerzy Kraśnik ERKADO RT KRAŚNIK MM50 01:36:09.07
14 Ziętkowski Leszek Radom KKS BROŃ RADOM MM60 01:36:09.65
15 Tanikowski Kamil BYCHAWA MM30 01:36:09.91
16 Frontczak Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM30 01:36:10.98
17 Kulik Marek Puławy Baran Cycling Team MM40 01:36:11.29
18 Laskowski Piotr Lublin oxy.pl MM30 01:36:12.59
19 Sieńko Marcin Tereszpol BSK Miód Kozacki Biłgoraj MM30 01:36:36.03
20 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team MM40 01:37:57.49
21 Torba Adrian JANÓW LUBELSKI BIKE CLUB Janów Lubelski MM18 01:37:57.73
22 Adamus Jakub Starachowice MM20 01:37:59.21
23 Baranowski Dariusz Głowno Danielo REMO Głowno MM40 01:38:40.98
24 Kamiński Wiesław Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM65 01:39:16.02
25 Grodecki Bartłomiej Dziurów PGE Obrót S.A. MM30 01:39:23.00
26 Ścierka Ryszard Zdrapy TEAM HUROM Masters MM60 01:39:36.12
27 Myszkowski Rafał Konstancin-Jeziorna LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM30 01:40:05.75
28 Kowalski Bartłomiej Bełchów MM30 01:40:09.42
29 Fiedor Krzysztof MAYDAY Team MM40 01:40:09.91
30 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy MM30 01:40:10.81
31 Wierzchoń Marek Lublin Lubelskie Towarzystwo Cyklistów MM50 01:40:11.01
32 Kosmowski Kamil Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM30 01:40:12.13
33 Mycielski Maciej Otwock IBOX Mała Liga Cycling Team MM30 01:40:12.15
34 Nowosad Tomasz Łęczna MAYDAY Team MM30 01:40:12.20
35 Pawęzka Michał RZYCZYCE VIPACK TEAM Biłgoraj MM30 01:40:12.47
36 Jeż Janusz RADOM Ehaki MM40 01:40:12.59
37 Jaroszczyk Łukasz Gręzów NC+ SPORTS TEAM MM30 01:40:14.57
38 Mazurek Rafał Stalowa Wola MM20 01:40:15.31
39 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZMOT TEAM MM40 01:40:15.65
40 Pintal Marek Biłgoraj BSK Miód Kozacki Biłgoraj MM40 01:40:15.71
41 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:40:16.25
42 Dziewiela Jacek Lublin MAYDAY Team MM60 01:40:17.84
43 Krawczyk Konrad Lublin MAYDAY Team MM20 01:40:23.58
44 Komornik Marek PODBORCZE BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM40 01:42:40.16
45 Łagosz Michał BodyiCoach Cycling Team MM30 01:44:12.53
46 Kania Przemysław Styków DB-Trans transport & spedycja. MM20 01:44:24.72
47 Sęk Marek Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM60 01:44:24.75
48 Zliczewski Tomasz Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:44:27.11
49 Hurkała Mateusz Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI MM20 01:44:32.41
50 Czapka Sławomir BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj MM40 01:44:39.47
51 Keler Artur LUBLIN MM30 01:44:48.17
52 Kusal Longin SKARŻYSKO-KAMIENNA STC SKARŻYSKO KAMIENNA MM65 01:44:53.48
53 Żarnicki Kamil Turka MM30 01:45:00.85
54 Śliwiński Marian Rejowiec MM65 01:45:10.34
55 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin MM40 01:45:28.86
56 Krasuski Janusz ŁĘCZNA ORION TEAM MM40 01:45:32.33
57 Zalewski Eryk Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 01:45:36.68
58 Koput Błażej Ciecierzyn wydolnosc.pl MM20 01:45:41.12
59 Klementowicz Krzysztof Otwock MM50 01:45:51.20
60 Obszyński Tomasz BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj MM40 01:46:20.93
61 Niedźwiedzki Jarek BIŁGORAJ Model Bike Team MM40 01:47:05.30
62 Świta Sebastian Biłgoraj MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ MM20 01:47:27.56
63 Łomnicki Robert KRAŚNIK TRIATHLON KRAŚNIK TEAM MM30 01:47:35.06
64 Piekarz Mariusz Przędzel ACS Stal Rustica Team MM40 01:47:35.23
65 Szabat Michał Kraśnik MM30 01:47:35.46
66 Sorbian Marek BLIŻYN TEAM HUROM Masters MM60 01:47:49.21
67 Kluska Piotr Warszawa Grupa Wirtualna Polska MM40 01:47:49.55
68 Romańczuk Paweł Łęczna MM30 01:48:24.80
69 Kwapisz Dawid Ruda Wysportowani Racing Team MM20 01:48:33.00
70 Koza Kamil Ulanów MM20 01:48:40.14
71 Cieślak Jacek Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team MM50 01:49:13.47
72 Radzik Robert Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski MM40 01:49:47.02
73 Frasuński Krzysztof Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:51:25.39
74 Grudziński Tomasz Sękocin Stary MM60 01:51:34.22
75 Bartyński Wojciech PGE Obrót S.A. MM40 01:51:42.53
76 Zabost Wojciech JANOWICE Klub Kolarski Łowicz MM60 01:51:42.73
77 Pastor Kamil WARSZAWA Grupa Wirtualna Polska MM30 01:51:45.76
78 Ciurko Józef MM65 01:51:47.66
79 Maciąg Mateusz Lublin MM30 01:54:03.71
80 Batkowski Szymon Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI MM40 01:54:27.45
81 Szejna Jarosław KOŃSKIE HPE-ESKOM MM50 01:54:36.74
82 Nieborak Grzegorz Modliborzyce GUKS Modliborzyce MM50 01:54:38.03
83 Rainer Krzysztof Pysznica ACS Stal Rustica Team MM40 01:54:38.30
84 Czerwiński Dariusz MM40 01:54:51.70
85 Prządka Radosław Ryki MM30 01:55:36.91
86 Gajewski Krzysztof LEŻAJSK Szalejące Dziadki MM65 01:55:38.28
87 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka MM40 01:56:13.61
88 Kotuła Rafał Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik MM40 01:56:13.83
89 Kiełczykowski Paweł Pruszków Kielczyk Team MM50 01:56:31.31
90 Dąbrowski Jerzy CHEŁM MM70 01:56:36.99
91 Osek Dariusz Lublin MetroBikes.pl MM40 01:56:58.59
92 Brociek Damian MM30 01:57:42.84
93 Haliniak Łukasz Nisko MM30 01:58:03.97
94 Mroczkowski Tomasz Warszawa MM40 01:58:28.76
95 Mazur Grzegorz Janów Lubelski MM40 01:58:42.23
96 Górski Rafał Lublin MM40 01:58:55.68
97 Szczypek Łukasz Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock MM30 01:59:00.43
98 Turski Piotr Lublin MAYDAY Team MM40 01:59:13.31
99 Kasprzak Marcin Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski MM40 01:59:16.36
100 Grzonek Paweł Stare Bosewo Mega Sonic MM30 02:01:33.50
101 Tuszyński Zygmunt Rzeszów PGE Obrót S.A. MM30 02:02:06.56
102 Ziemski Tomasz Warszawa MM40 02:02:18.94
103 Nowosielski Józef Szalejące Dziadki MM60 02:03:17.62
104 Wiązowski Michał NIEBORÓW LAMELA Łowicz MM40 02:04:59.52
105 Sobczyński Franciszek NOWY DWÓR GDAŃSKI NOWY DWÓR MM60 02:06:08.68
106 Paszko Stanisław Gorajec Zagroble MM60 02:07:29.06
107 Podolak Michał MM30 02:08:44.26
108 Zając Zbigniew BIŁGORAJ BSK MIÓD KOZACKI MM50 02:08:56.25
109 Taradyś Tomasz Modliborzyce GUKS Modliborzyce MM40 02:10:05.97
110 Dziurda Karol Skorczyce MM20 02:14:24.57
111 Łukasik Paweł Zofianka Górna MM30 02:16:05.11
112 Woźnica Wojciech MM30 02:17:37.76
113 Krawczyk Radosław Łódź Cisowianka MM40 02:17:37.77
114 Kowalski Mariusz Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie MM30 02:17:48.69
115 Saj Adam Wrocław SAJ-POL Team MM40 02:22:59.83
116 Krystosiak Paweł Stalowa Wola MM20 02:25:57.25
117 Mastalerz Piotr julianów, gm. piaseczno MM50 02:31:35.35
118 Sikora Grzegorz Janów Lubelski MM50 02:33:11.18

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas