12.05
niedziela
Głowno Gold Race
I
26.05
niedziela
Cisowianka Road Tour
II
25.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
III
15.09
niedziela
Częstochowa Trek Race
IV
28-29.09
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
V
Wyniki
Dystanse
Pro
• K: Open
• M: Open GM20 GM30 GM40 GM50
1/2Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70


Wycofani


Road Tour

2019-05-12, Głowno Gold Race
½Pro Mężczyźni - MMOpen

L.p. Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. Czas
1 Zieliński Przemysław Tczew GK Gryf Tczew MM40 01:29:10.67
2 Filipczak Jacek Brzeziny Klub Kolarski Łowicz MM30 01:29:10.77
3 Lenarcik Jędrzej Skierniewice SkierVelo MM30 01:29:11.05
4 Cyman Tomasz Gdynia, Kosakowo Majbike MM30 01:29:11.30
5 Rymarz Rafał Piotrków Trybunalski BodyiCoach Cycling Team MM20 01:29:11.49
6 Sujka Krzysztof ŁÓDŹ MM60 01:29:11.56
7 Michalak Lechosław WARSZAWA ABSOLUTE BIKE TEAM MM60 01:29:11.58
8 Krupa Robert Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource MM40 01:29:11.85
9 Rojek Kamil Wyszków CATENA WYSZKÓW MM30 01:29:11.88
10 Ścięgaj Ireneusz Jugów Spedycja PawBud MM50 01:29:12.03
11 Kasznia Wojciech Mysiadło DITTA-SERIA MTB TEAM MM40 01:29:12.10
12 Kleps Michał OTWOCK GO Sport Scrapper Team MM20 01:29:12.23
13 Alker Adam Warszawa TTS CYCLING TEAM MM30 01:29:12.29
14 Hynas Igor Turek MM20 01:29:12.44
15 Falkowski Arkadiusz Skierniewice SkierVelo MM30 01:29:12.65
16 Kłosowski Krzysztof Krosno Kross Staff Team MM20 01:29:12.77
17 Słomiany Zbigniew Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM30 01:29:13.34
18 Pala Sławomir Myszków MM20 01:30:24.83
19 Snopek Stanisław Hornówek MM20 01:30:26.58
20 Sobkiewicz Maciej Rokiciny SkierVelo MM20 01:31:17.27
21 Mikołajczyk Paweł Warszawa GO Sport Scrapper Team MM20 01:31:17.28
22 Piasecki Piotr Włocławek jubilermonika.pl MM30 01:31:17.34
23 Fiedurek Mateusz Warszawa ABSOLUTEBIKES.PL TEAM MM30 01:31:17.57
24 Grodecki Bartłomiej Dziurów PGE Obrót S.A. MM30 01:31:17.68
25 Neubauer Łukasz Kaliska Bike U Up MM30 01:31:17.87
26 Wróbel Piotr łOwicz Klub Kolarski Łowicz MM40 01:31:18.35
27 Tężycki Marcin Skępe CLI MM20 01:31:18.63
28 Jagieła Jerzy Łódz DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW MM60 01:31:19.27
29 Peciakowski Robert Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB MM40 01:31:20.57
30 Mazgaj Bartłomiej Aleksandrów Łódzki CelIronman MM30 01:31:21.25
31 Adamus Jakub Starachowice MM20 01:32:22.38
32 Kania Przemysław Styków DB-Trans transport & spedycja. MM20 01:32:39.42
33 Milczewski Grzegorz GRODZISK MAZOWIECKI Harpagany Grodzisk Mazowiecki MM30 01:32:40.45
34 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZMOT TEAM MM40 01:32:40.55
35 Michalski Rafał Skierniewice SkierVelo MM30 01:32:40.95
36 Pintal Marek Biłgoraj BSK Miód Kozacki Biłgoraj MM40 01:32:41.02
37 Szyszka Łukasz Starachowice Starachowice Bike Team MM30 01:32:41.11
38 Pietrzak Maciej Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM MM20 01:32:41.16
39 Kopczyński Patryk Janikowo MM40 01:32:41.20
40 Kozłowski Cezary Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB MM30 01:32:41.33
41 Kamiński Wiesław Warszawa Loyalty Point Racing Team MM65 01:32:41.51
42 Pastor Kamil WARSZAWA Grupa Wirtualna Polska MM30 01:32:41.57
43 Kwiatkowski Szymon Gdańsk JEPPESEN POLAND MM40 01:32:41.62
44 Powierża Paweł warszawa MM40 01:32:41.73
45 Zakrzewski Mateusz Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM20 01:32:42.12
46 Kozak Tadeusz Kozaki BSK MIÓD KOZACKI MM60 01:32:42.14
47 Korzeniewski Bartosz Jozefow AK-SPED MM20 01:32:42.21
48 Klementowicz Krzysztof Otwock MM50 01:32:42.43
49 Bosak Sławomir Biłgoraj BSK Miód Kozacki Biłgoraj MM40 01:32:42.96
50 Frasuński Krzysztof Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:32:43.96
51 Nurek Mateusz Warszawa Grupa Wirtualna Polska MM30 01:32:44.21
52 Przęzak Marcin Ciechanów Kross Staff Team MM30 01:32:45.15
53 Troinski Jacek Warszawa GO Sport Scrapper Team MM40 01:35:34.72
54 Gembala Szymon BEŁK BLACKHORSBIKEWORKS MM30 01:35:36.68
55 Staniec Maciej Warszawa AirBike.pl Team MM30 01:35:37.26
56 Kołodziejski Michał INOWROCŁAW CycloCuiavia MM40 01:35:42.84
57 Sarzyński Jakub PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL MM20 01:35:44.37
58 Przybylski Maciej Warszawa MM30 01:37:11.84
59 Regulski Bartosz Warszawa PickPack Cycling Team MM20 01:37:12.93
60 Kacperski Błażej Stryków MM30 01:37:13.50
61 Jankowski Łukasz STAROWA GÓRA move factory. mtb MM30 01:37:14.87
62 Zdoński Maciej Warszawa TTS CYCLING TEAM MM30 01:37:15.50
63 Wiązowski Michał NIEBORÓW LAMELA Łowicz MM40 01:37:15.77
64 Zabost Wojciech JANOWICE Klub Kolarski Łowicz MM60 01:37:15.89
65 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:37:16.05
66 Metelski Ireneusz ZGIERZ MM50 01:37:17.90
67 Drela Piotr Radom MM30 01:37:18.04
68 Kaczmarek Waldemar Łódź Danielo REMO Głowno MM70 01:37:18.33
69 Horodniczy Mariusz Lodz PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ MM30 01:37:22.45
70 Hinc Sławomir Hornówek Kross Staff Team MM40 01:39:22.89
71 Agier Mateusz Tuszyn MM30 01:39:23.25
72 Kopeć Marcin Łódź BSK MIÓD KOZACKI MM40 01:39:23.53
73 Kiełczykowski Paweł Pruszków Kielczyk Team MM50 01:39:24.28
74 Zwierzyński Marcin Zduny MM20 01:39:30.71
75 Zliczewski Tomasz Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:40:31.05
76 Galanciak Piotr Łódź CERI International Łódź MM30 01:40:31.86
77 Kawaler Bogdan KRAKÓW MM40 01:40:32.29
78 Kierstan Andrzej Antoniew MM40 01:40:32.31
79 Dąbkowski Cezary Warszawa Load-Lok Roland Polska MM60 01:40:32.37
80 Szopiński Jacek Zgierz RS Team MM40 01:40:45.31
81 Wesołowski Maciej ZGIERZ MM18 01:42:14.04
82 Kłosik Grzegorz Kutno MM40 01:42:14.98
83 Kułakowski Paweł Gdynia Cisowianka MM40 01:42:30.57
84 Deptulski Roman Kalinko MM60 01:42:32.28
85 Lis Piotr Łódź MM50 01:42:32.71
86 Warnowski Adam Łódź MM40 01:42:33.23
87 Frącala Tomasz Swędów Malamute Team MM50 01:42:33.24
88 Woźniak Tyberiusz PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ MM30 01:42:33.68
89 Werle MichaŁ Warszawa MM20 01:42:33.72
90 Chęciński Krzysztof Starokrzepice MM50 01:42:33.99
91 Grzonek Paweł Stare Bosewo MM30 01:42:34.26
92 Kwapisz Dawid Ruda Wysportowani Racing Team MM20 01:42:34.54
93 Skibski Krzysztof Warszawa AirBike.pl Team MM60 01:42:34.70
94 Zacharyasz Robert BIEDRUSKO MM50 01:42:34.72
95 Kasprzak Rafał Lublin Team Livestrong MM40 01:43:59.88
96 Goliński Marek Poznań MM40 01:45:18.37
97 Dawicki Mateusz Turek Turek MM20 01:46:03.81
98 Bareja Leszek Warszawa MM40 01:46:04.13
99 Tokarz Mirosław REGUŁY MM40 01:46:06.91
100 Pawełczak Waldemar Warszawa Budimex MTB MM60 01:46:07.19
101 Grudziński Tomasz Sękocin Stary MM60 01:46:07.45
102 Malicki Jacek Dobra Nowiny Hurtap MM60 01:47:56.88
103 Szeląg Paweł Głowno Danielo REMO Głowno MM60 01:48:02.41
104 Stasiak Jarosław Bełchatów MM30 01:48:31.87
105 Gromek Sebastian Warszawa PickPack Cycling Team MM30 01:49:44.60
106 Hołówko Marek Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI MM40 01:49:44.79
107 Zabost Zenon Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM60 01:49:47.42
108 Kiereś Arkadiusz Warszawa WITC MM40 01:49:53.13
109 Wiktorski Michał Łęczyca MM30 01:50:05.00
110 Kisieliński Łukasz Łódź ANUmed Sport Team MM30 01:51:33.97
111 Ziemski Tomasz Warszawa MM40 01:52:50.70
112 Snopek Stanisław Izabelin TVP SPORT MM50 01:54:10.95
113 Potępski Rafał MM40 01:54:31.27
114 JaskÓlski Bogdan Ledno Gora MM70 01:54:33.28
115 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka MM40 01:55:27.41
116 Zapaśnik Michał Warszawa MM30 01:55:48.44
117 Wierzchowski Jan Warszawa MM20 01:55:49.82
118 Wasilewski Aleksander Konin MM18 01:56:35.94
119 Marciniak Piotr MM50 02:01:31.14
120 Torbus Henryk KALISZ Tama Polska MM70 02:01:32.16
121 Pakowski Włodzimierz Głowno Danielo REMO Głowno MM50 02:03:52.03
122 Wiliński Paweł Łódź PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ MM30 02:09:10.49
123 Frontczak Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM30 02:27:07.60
124 Sobczak Wojciech Łódź MM50 02:30:43.71

Uwagi dotyczące wyników naleźy nadsyłać na ten adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

Partnerzy