ż Road Tour
Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70

• Klasyfikacja druynowa
1/2Pro
• K: Open
• M: Open


Road Tour

Klasyfikacja Generalna
½Pro Mężczyźni - MMOpen

Głowno Gold RaceCisowianka Road TourWałbrzych Baranowski TourCzęstochowa Trek RaceSkierniewice Road Race
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imi Miejscowo Druyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 294 2 Kozak Artur KOZZAK.pl BSK MIÓD KOZACKI MM3001:15:13.0315801:36:05.3713601:24:12.27
2 270 2 Brzyski Rafał Warszawa - Stara Miłosna Retro Stork Team MM4001:15:32.7514601:36:06.3812402:56:38.77
3 265 2 Rymarz Rafał Piotrków Trybunalski BodyiCoach Cycling Team MM2001:15:16.6415201:36:08.9211301:23:26.1501:24:14.0501:43:04.0201:42:27.72
4 262 2 Lipianin Marcin Bystre BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM2001:15:32.7814301:36:06.8011901:24:13.2901:20:27.0601:42:27.79
5 246 2 Lenarcik Jędrzej Skierniewice SkierVelo MM3001:15:44.4110401:36:04.8114201:23:23.8001:24:14.30
6 240 2 Pyzikowski Cezary Lublin LKK Lublin MM6501:15:37.9412301:36:08.32117
7 236 2 Osiński Kamil Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3001:15:38.3412101:36:08.6411501:23:28.2601:42:36.28
8 225 2 Ziętkowski Leszek Radom KKS BROŃ RADOM MM6001:15:38.9411601:36:09.6510901:24:14.42
9 211 2 Laskowski Piotr Lublin oxy.pl MM3001:15:41.1811001:36:12.59101
10 208 2 Kulik Marek Puławy Baran Cycling Team MM4001:15:44.2110501:36:11.29103
11 202 2 Tanikowski Kamil BYCHAWA MM3001:19:02.149501:36:09.91107
12 186 2 Kamiński Wiesław Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM6501:21:10.059101:39:16.029501:23:29.6801:24:13.12
13 176 2 Wierzchoń Marek Lublin Lubelskie Towarzystwo Cyklistów MM5001:21:12.918801:40:11.0188
14 174 2 Nowosad Tomasz Łęczna MAYDAY Team MM3001:21:12.048901:40:12.208501:55:31.01
15 173 2 Adamus Jakub Starachowice MM2001:23:01.117601:37:59.219701:26:53.4501:49:36.94
16 170 2 Myszkowski Rafał Konstancin-Jeziorna LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM3001:22:55.747801:40:05.759201:23:31.36
17 168 2 Jeż Janusz RADOM Ehaki MM4001:21:14.628501:40:12.598301:23:30.5201:51:30.37
18 162 2 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZMOT TEAM MM4001:21:18.658201:40:15.658001:23:31.9201:24:14.4001:28:57.8901:46:20.54
19 153 2 Jaroszczyk Łukasz Gręzów NC+ SPORTS TEAM MM3001:23:11.977101:40:14.578201:23:31.4101:56:35.28
20 144 2 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy MM3001:23:41.945501:40:10.818901:25:28.5901:27:54.4601:53:54.40
20 144 2 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3001:23:19.476601:40:16.257801:25:28.3401:30:08.7901:55:31.34
21 143 2 Kosmowski Kamil Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM3001:23:38.645601:40:12.138701:23:29.63
22 128 2 Klementowicz Krzysztof Otwock MM5001:23:17.906801:45:51.206001:25:29.9401:27:00.7101:56:31.92
23 125 2 Frasuński Krzysztof Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3001:21:29.007901:51:25.394602:03:24.66
24 123 2 Szabat Michał Kraśnik MM3001:23:12.636901:47:35.465401:25:31.6701:51:35.20
25 119 2 Piekarz Mariusz Przędzel ACS Stal Rustica Team MM4001:23:21.916401:47:35.2355
26 118 2 Romańczuk Paweł Łęczna MM3001:23:18.156701:48:24.8051
27 116 2 Śliwiński Marian Rejowiec MM6501:25:16.255101:45:10.3465
28 109 2 Zliczewski Tomasz Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3001:30:24.143801:44:27.117101:29:46.2001:56:30.02
28 109 2 Koput Błażej Ciecierzyn wydolnosc.pl MM2001:26:41.304801:45:41.1261
29 106 2 Żarnicki Kamil Turka MM3001:29:46.404001:45:00.8566
30 98 2 Krasuski Janusz ŁĘCZNA ORION TEAM MM4001:30:40.943501:45:32.3363
31 95 2 Kluska Piotr Warszawa Grupa Wirtualna Polska MM4001:28:05.134301:47:49.555201:29:43.3901:30:07.3901:40:43.7602:00:19.62
31 95 2 Kwapisz Dawid Ruda Wysportowani Racing Team MM2001:27:19.634501:48:33.0050
32 74 2 Grudziński Tomasz Sękocin Stary MM6001:32:04.832901:51:34.224501:38:18.9702:01:23.34
33 73 2 Pastor Kamil WARSZAWA Grupa Wirtualna Polska MM3001:31:48.383101:51:45.764201:30:11.7301:31:09.6001:53:20.35
34 72 2 Szejna Jarosław KOŃSKIE HPE-ESKOM MM5001:30:45.793401:54:36.743802:06:45.88
35 57 2 Wiązowski Michał NIEBORÓW LAMELA Łowicz MM4001:28:27.984202:04:59.521501:31:25.6801:33:52.09
36 55 2 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka MM4001:35:24.962301:56:13.613201:32:33.4201:38:16.5402:13:19.67
37 54 2 Brociek Damian MM3001:32:18.232701:57:42.8427
38 51 2 Kiełczykowski Paweł Pruszków Kielczyk Team MM5001:35:42.782101:56:31.313001:33:55.0701:56:31.68
39 49 2 Rainer Krzysztof Pysznica ACS Stal Rustica Team MM4001:38:19.151301:54:38.3036
40 48 2 Dąbrowski Jerzy CHEŁM MM7001:36:07.901901:56:36.9929
41 40 2 Szczypek Łukasz Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock MM3001:36:09.731801:59:00.4322
41 40 2 Górski Rafał Lublin MM4001:36:44.641701:58:55.6823
42 37 2 Ziemski Tomasz Warszawa MM4001:35:55.322002:02:18.941701:37:24.0201:47:54.8202:11:18.47
43 9 2 Krawczyk Radosław Łódź Cisowianka MM4001:46:41.21302:17:37.77601:40:38.56
44 164 1 Arcipowski Maciej Pasek Retro Stork Team MM3001:14:45.6216401:22:46.67
45 149 1 Matras Wojciech Puławy Sklep rowerowy ATOL-BIKE MM2001:15:30.61149
46 148 1 Wasilewski Radosław Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI MM3001:35:56.8014802:44:57.97
47 140 1 Płoski Adam Ciechanów T4B Bike Team MM3001:15:34.20140
48 137 1 Sowa Paweł Zamość MM2001:15:34.91137
49 135 1 Sadovskyi Andrii MM4001:15:35.24135
50 133 1 Sęk Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM3001:36:05.3713301:23:23.8201:24:12.2601:42:27.46
50 133 1 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team MM4001:15:35.51133
51 131 1 Mazurek Marcin Lublin Triathlon Lublin Team MM3001:15:36.01131
52 130 1 Kowalczyk Mateusz kielce TRENUJROWER MM2001:36:05.4513001:23:23.0601:24:13.6301:42:32.63
53 129 1 Żywicki Adam Nałęczów Cisowianka MM3001:15:36.20129
54 127 1 Kasznia Wojciech Mysiadło DITTA-SERIA MTB TEAM MM4001:15:36.4212701:23:26.4003:11:03.00
54 127 1 Wawer Adrian Puławy ETI LKKG Lublin MM2001:36:05.80127
55 125 1 Jaworski Łukasz Pionki MM3001:15:37.0912502:15:47.38
56 121 1 Sokół Marek ŁOWICZ Klub Kolarski Łowicz MM3001:36:06.7112101:23:26.1001:24:13.2701:42:28.01
57 119 1 Płusa Szczepan Starachowice MM5001:15:38.89119
58 117 1 Teter Paweł LUBLIN MM3001:15:38.9011702:37:20.40
59 115 1 Suchecki Adam Stasin MM3001:15:39.18115
60 114 1 Tymtso Yurii MM5001:15:39.70114
61 113 1 Kałaska Jakub Garwolin Wysportowani Racing Team MM4001:15:40.0511301:24:13.03
62 112 1 Wrukowski Piotr Warszawa NaSzosie Team MM4001:15:40.62112
63 111 1 Wyszkowski Arkadiusz Ciechanów T4B Bike Team MM3001:15:40.97111
63 111 1 Rostek Jerzy Kraśnik ERKADO RT KRAŚNIK MM5001:36:09.07111
64 109 1 Bachmura Michał Fasty MM2001:15:41.30109
65 108 1 Janas Michał Laski MM3001:15:41.54108
66 107 1 Słupek Paweł Ciechanów T4B Bike Team MM3001:15:42.32107
67 106 1 Klimaszewski Piotr Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM4001:15:43.0610602:29:45.6302:33:02.20
68 105 1 Frontczak Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM3001:36:10.9810501:23:25.91
69 103 1 Zawistowski Dariusz WOŁOMIN Retro Stork Team MM5001:15:45.5610301:24:13.17
70 102 1 Zakowicz Paweł Retro Stork Team MM3001:15:45.8210201:23:27.04
71 101 1 Skibski Piotr Warszawa AirBike.pl Team MM3001:16:08.9910101:23:25.9101:24:12.60
72 100 1 Małasiewicz Tomasz Garbów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie MM4001:16:11.16100
72 100 1 Sieńko Marcin Tereszpol BSK Miód Kozacki Biłgoraj MM3001:36:36.03100
73 99 1 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team MM4001:37:57.499901:24:19.18
73 99 1 Godlewski Darek Kobyłka Retro Stork Team MM4001:16:23.4299
74 98 1 Miszczuk Andrzej LUBLIN Inżynieria Rowerowa MM4001:17:59.939802:58:27.52
74 98 1 Torba Adrian JANÓW LUBELSKI BIKE CLUB Janów Lubelski MM1801:37:57.7398
75 97 1 Barabasz Michał Józefów Go Sport Team MM2001:18:45.7997
76 96 1 Baranowski Dariusz Głowno Danielo REMO Głowno MM4002:40:26.7201:38:40.989602:13:27.5802:25:52.3802:28:36.2002:58:11.83
76 96 1 Mikołajczyk Paweł Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM2001:18:45.969601:25:27.9201:24:15.7501:49:45.52
77 94 1 Kuba Artur Radzyń Podlaski MAYDAY Team MM5001:19:27.699402:55:43.25
77 94 1 Grodecki Bartłomiej Dziurów PGE Obrót S.A. MM3001:39:23.0094
78 93 1 Staniec Maciej Warszawa AirBike.pl Team MM3001:21:06.809301:25:26.8501:29:05.77
78 93 1 Ścierka Ryszard Zdrapy TEAM HUROM Masters MM6001:39:36.1293
79 92 1 Romanowski Karol Stromiec KK Legia Sunrace MM3001:21:06.899201:23:33.20
80 91 1 Kowalski Bartłomiej Bełchów MM3001:40:09.4291
81 90 1 Kleps Michał OTWOCK GO SPORT AK-SPED TEAM MM2001:21:11.289001:53:24.45
81 90 1 Fiedor Krzysztof MAYDAY Team MM4001:40:09.919001:51:32.73
82 87 1 Lange Marcin Ciechanów T4B Bike Team MM4001:21:13.4787
83 86 1 Mycielski Maciej Otwock IBOX Mała Liga Cycling Team MM3001:40:12.1586
83 86 1 Fedor Martin Ciechanów T4B Bike Team MM4001:21:13.8986
84 84 1 Kłos Rafał Ciechanów T4B Bike Team MM3001:21:14.938401:27:04.08
84 84 1 Pawęzka Michał RZYCZYCE VIPACK TEAM Biłgoraj MM3001:40:12.4784
85 83 1 Chojniak Huby MM3001:21:18.3283
86 81 1 Korolchuk Volodymyr MM5001:21:18.8181
86 81 1 Mazurek Rafał Stalowa Wola MM2001:40:15.3181
87 80 1 Bala Marek WARSZAWA NaSzosie Team MM4001:21:25.138001:26:50.94
88 79 1 Pintal Marek Biłgoraj BSK Miód Kozacki Biłgoraj MM4001:40:15.7179
89 77 1 Krzemiński Jarosław Warszawa MM4001:23:00.0277
89 77 1 Dziewiela Jacek Lublin MAYDAY Team MM6001:40:17.847701:25:30.11
90 76 1 Krawczyk Konrad Lublin MAYDAY Team MM2001:40:23.5876
91 75 1 Rogiński Marcin Ciechanów T4B Bike Team MM4001:23:04.0175
91 75 1 Komornik Marek PODBORCZE BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM4001:42:40.1675
92 74 1 Cichorz Dariusz Lublin INżYNIERIA ROWEROWA MM5001:23:06.2574
92 74 1 Łagosz Michał BodyiCoach Cycling Team MM3001:44:12.5374
93 73 1 Żurek Marian SKARYSZEW KKS BROŃ RADOM MM6001:23:06.537301:26:53.20
93 73 1 Kania Przemysław Styków DB-Trans transport & spedycja. MM2001:44:24.727301:26:50.2901:46:19.47
94 72 1 Sęk Marek Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM6001:44:24.757201:30:05.7401:56:26.90
94 72 1 Sokolnicki Sławomir Ciechanów T4B Bike Team MM5001:23:09.6272
95 70 1 Wachnik Wojtek OTWOCK SuperDrob Bike Team MM5001:23:12.1670
95 70 1 Hurkała Mateusz Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI MM2001:44:32.417001:49:48.29
96 69 1 Czapka Sławomir BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj MM4001:44:39.4769
97 68 1 Keler Artur LUBLIN MM3001:44:48.1768
98 67 1 Kusal Longin SKARŻYSKO-KAMIENNA STC SKARŻYSKO KAMIENNA MM6501:44:53.486701:23:30.36
99 65 1 Cieśla Paweł Zgorzała EDC Bikers MM4001:23:21.136501:56:29.30
100 64 1 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin MM4001:45:28.8664
101 63 1 Powierża Paweł warszawa MM4001:23:22.266301:53:26.09
102 62 1 Zalewski Eryk Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 01:45:36.686201:33:49.89
102 62 1 Niziołek Sławomir warszawa Retro Stork Team MM4001:23:23.256201:29:05.84
103 61 1 Kozak Tadeusz Kozaki BSK MIÓD KOZACKI MM6001:23:23.386101:26:53.25
104 60 1 Woźnica Dariusz Otwock SuperDrob Bike Team MM5001:23:25.1260
105 59 1 Bukowski Marek Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM6001:23:26.005901:25:35.11
105 59 1 Obszyński Tomasz BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj MM4001:46:20.9359
106 58 1 Andrzejczuk Piotr Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM4001:23:26.515801:34:41.0901:55:32.03
106 58 1 Niedźwiedzki Jarek BIŁGORAJ Model Bike Team MM4001:47:05.3058
107 57 1 Świta Sebastian Biłgoraj MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ MM2001:47:27.5657
107 57 1 Sprusiński Jakub Ciechanów T4B Bike Team MM3001:23:31.9557
108 56 1 Łomnicki Robert KRAŚNIK TRIATHLON KRAŚNIK TEAM MM3001:47:35.0656
109 54 1 Zawidzki Jarosław Deutsche Bank Bike Team MM4001:23:43.6054
110 53 1 Sorbian Marek BLIŻYN TEAM HUROM Masters MM6001:47:49.215301:24:15.8301:46:22.50
110 53 1 Pożarowszczyk Michał Chełm MM2001:24:04.4153
111 52 1 Caboń Piotr Sadurki Cisowianka MM3001:24:21.6052
112 50 1 Dadej Zbigniew Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie MM5001:25:39.9450
113 49 1 Bednarczyk Ryszard Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie MM5001:26:28.1949
113 49 1 Koza Kamil Ulanów MM2001:48:40.1449
114 48 1 Cieślak Jacek Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team MM5001:49:13.4748
115 47 1 Budny Łukasz KRASNE MM3001:26:44.3347
115 47 1 Radzik Robert Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski MM4001:49:47.0247
116 46 1 Urbański Jakub Dęblin Ihr Baecker Schueren Team MM2001:27:12.894601:23:25.47
117 44 1 Pałka Marek Warszawa Elwing MM4001:27:21.8844
117 44 1 Bartyński Wojciech PGE Obrót S.A. MM4001:51:42.5344
118 43 1 Zabost Wojciech JANOWICE Klub Kolarski Łowicz MM6001:51:42.7343
119 41 1 Omiotek Jakub Bilgoraj OMIOTEK-AUTA MM2001:29:15.364102:52:01.90
119 41 1 Ciurko Józef MM6501:51:47.6641
120 40 1 Maciąg Mateusz Lublin MM3001:54:03.7140
121 39 1 Batkowski Szymon Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI MM4001:54:27.4539
121 39 1 Sułek Daniel PUŁAWY atolbike.pl Puławy MM4001:30:15.2239
122 37 1 Gontek Łukasz LUBLIN LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM3001:30:34.5237
122 37 1 Nieborak Grzegorz Modliborzyce GUKS Modliborzyce MM5001:54:38.0337
123 36 1 Górski Kamil Warszawa MM4001:30:38.3936
124 35 1 Czerwiński Dariusz MM4001:54:51.7035
125 34 1 Prządka Radosław Ryki MM3001:55:36.9134
126 33 1 Nienałtowski Andrzej Lipinki Retro Stork Team MM4001:30:48.393302:07:44.79
126 33 1 Gajewski Krzysztof LEŻAJSK Szalejące Dziadki MM6501:55:38.2833
127 32 1 Depta Michał Nałęczów Cisowianka MM2001:31:46.1532
128 31 1 Kotuła Rafał Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik MM4001:56:13.8331
129 30 1 Cieszko Mariusz MM2001:32:03.9330
130 28 1 Osek Dariusz Lublin MetroBikes.pl MM4001:56:58.5928
130 28 1 Doroszewski Stefan MM3001:32:15.1528
131 26 1 Wilczewski Rafał Lesznowola NC+ SPORTS TEAM MM3001:32:43.9926
131 26 1 Haliniak Łukasz Nisko MM3001:58:03.9726
132 25 1 Prószyński Romuald PUŁAWY PUŁAWIANIN PUŁAWY MM5001:34:20.3625
132 25 1 Mroczkowski Tomasz Warszawa MM4001:58:28.7625
133 24 1 Jędrzejczuk Tomasz Warszawa Cisowianka MM4001:35:24.122401:38:17.4202:13:19.71
133 24 1 Mazur Grzegorz Janów Lubelski MM4001:58:42.2324
134 22 1 Sawicki Andrzej Lublin INżYNIERIA ROWEROWA MM6001:35:29.8622
135 21 1 Turski Piotr Lublin MAYDAY Team MM4001:59:13.3121
136 20 1 Kasprzak Marcin Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski MM4001:59:16.3620
137 19 1 Grzonek Paweł Stare Bosewo Mega Sonic MM3002:01:33.501901:31:26.5102:14:06.49
138 18 1 Tuszyński Zygmunt Rzeszów PGE Obrót S.A. MM3002:02:06.5618
139 16 1 Trojanowski Krzysztof Ćmiłów Ichiban Ćmiłów MM4001:37:15.6716
139 16 1 Nowosielski Józef Szalejące Dziadki MM6002:03:17.6216
140 15 1 Witaszek Jakub bRWINÓW Cisowianka MM2001:37:16.7215
141 14 1 Sobczyński Franciszek NOWY DWÓR GDAŃSKI NOWY DWÓR MM6002:06:08.681401:37:34.0401:37:27.75
141 14 1 Franuszkiewicz Damian Nowa Dęba MM2001:37:36.2214
142 13 1 Paszko Stanisław Gorajec Zagroble MM6002:07:29.0613
143 12 1 Kozak Michał PUŁAWY ATOLBIKE PUŁAWY MM4001:38:21.1512
143 12 1 Podolak Michał MM3002:08:44.2612
144 11 1 Skibski Krzysztof Warszawa AirBike.pl Team MM6001:38:38.431101:34:26.8001:33:51.00
144 11 1 Zając Zbigniew BIŁGORAJ BSK MIÓD KOZACKI MM5002:08:56.251101:24:14.7902:58:08.83
145 10 1 Snopek Stanisław Izabelin TVP SPORT MM5001:38:46.721001:41:46.0402:10:27.88
145 10 1 Taradyś Tomasz Modliborzyce GUKS Modliborzyce MM4002:10:05.9710
146 9 1 Lenart Marcin Warszawa MM3001:38:54.969
146 9 1 Dziurda Karol Skorczyce MM2002:14:24.579
147 8 1 Banaszak Maciej Warszawa MM3001:41:35.088
147 8 1 Łukasik Paweł Zofianka Górna MM3002:16:05.118
148 7 1 Boruch Dariusz Nałęczów Cisowianka MM3001:42:58.18701:47:13.12
148 7 1 Woźnica Wojciech MM3002:17:37.767
149 6 1 Roszkowski Cezary Olsztyn Cisowianka MM5001:43:56.716
150 5 1 Kowalski Mariusz Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie MM3002:17:48.695
150 5 1 Cybulski Piotr Lublin MM4001:44:44.905
151 4 1 Saj Adam Wrocław SAJ-POL Team MM4002:22:59.834
151 4 1 Dymowski Andrzej STALOWA WOLA MM6501:45:37.454
152 3 1 Krystosiak Paweł Stalowa Wola MM2002:25:57.253
153 2 1 Mastalerz Piotr julianów, gm. piaseczno MM5002:31:35.352
153 2 1 Szpilczyński Witold LUBLIN MM7001:48:52.142
154 1 1 Nogal Adrian MM2001:50:27.491
154 1 1 Sikora Grzegorz Janów Lubelski MM5002:33:11.181

Uwagi dotyczące wyników naleźy nadsyłać na ten adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas