ż Road Tour
Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70

• Klasyfikacja druynowa
1/2Pro
• K: Open
• M: Open


Road Tour

Klasyfikacja Generalna
½Pro Mężczyźni - MM50

Głowno Gold RaceCisowianka Road TourWałbrzych Baranowski TourCzęstochowa Trek RaceSkierniewice Road Race
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imi Miejscowo Druyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 64 2 Wierzchoń Marek Lublin Lubelskie Towarzystwo Cyklistów MM5001:21:12.913101:40:11.0133
2 49 2 Klementowicz Krzysztof Otwock MM5001:23:17.902301:45:51.202601:25:29.9401:27:00.7101:56:31.92
3 28 2 Szejna Jarosław KOŃSKIE HPE-ESKOM MM5001:30:45.79701:54:36.742102:06:45.88
4 16 2 Kiełczykowski Paweł Pruszków Kielczyk Team MM5001:35:42.78701:56:31.31901:33:55.0701:56:31.68
5 46 1 Płusa Szczepan Starachowice MM5001:15:38.8946
6 40 1 Tymtso Yurii MM5001:15:39.7040
7 39 1 Rostek Jerzy Kraśnik ERKADO RT KRAŚNIK MM5001:36:09.0739
8 38 1 Kuba Artur Radzyń Podlaski MAYDAY Team MM5001:19:27.693802:55:43.25
9 34 1 Zawistowski Dariusz WOŁOMIN Retro Stork Team MM5001:15:45.563401:24:13.17
10 28 1 Korolchuk Volodymyr MM5001:21:18.8128
11 27 1 Cieślak Jacek Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team MM5001:49:13.4727
12 24 1 Cichorz Dariusz Lublin INżYNIERIA ROWEROWA MM5001:23:06.2524
13 22 1 Sokolnicki Sławomir Ciechanów T4B Bike Team MM5001:23:09.6222
14 19 1 Wachnik Wojtek OTWOCK SuperDrob Bike Team MM5001:23:12.1619
15 18 1 Nieborak Grzegorz Modliborzyce GUKS Modliborzyce MM5001:54:38.0318
16 15 1 Woźnica Dariusz Otwock SuperDrob Bike Team MM5001:23:25.1215
16 15 1 Zając Zbigniew BIŁGORAJ BSK MIÓD KOZACKI MM5002:08:56.251501:24:14.7902:58:08.83
17 12 1 Mastalerz Piotr julianów, gm. piaseczno MM5002:31:35.3512
18 11 1 Dadej Zbigniew Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie MM5001:25:39.9411
19 10 1 Sikora Grzegorz Janów Lubelski MM5002:33:11.1810
20 9 1 Prószyński Romuald PUŁAWY PUŁAWIANIN PUŁAWY MM5001:34:20.369
20 9 1 Bednarczyk Ryszard Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie MM5001:26:28.199
21 3 1 Snopek Stanisław Izabelin TVP SPORT MM5001:38:46.72301:41:46.0402:10:27.88
22 2 1 Roszkowski Cezary Olsztyn Cisowianka MM5001:43:56.712

Uwagi dotyczące wyników naleźy nadsyłać na ten adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas