ż Road Tour
Zaloguj się
Wyniki
Dystanse
Pro
• K: Open
• M: Open GM20 GM30 GM40 GM50
1/2Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70


Wycofani


Road Tour

2019-06-09, Głowno Gold Race
½Pro Mczyni - MM40

L.p. Nazwisko Imi Miejscowo Druyna Kat. Czas
1 Brzyski Rafał Warszawa - Stara Miłosna Retro Stork Team MM40 01:36:06.38
2 Kulik Marek Puławy Baran Cycling Team MM40 01:36:11.29
3 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team MM40 01:37:57.49
4 Baranowski Dariusz Głowno Danielo REMO Głowno MM40 01:38:40.98
5 Fiedor Krzysztof MAYDAY Team MM40 01:40:09.91
6 Jeż Janusz RADOM Ehaki MM40 01:40:12.59
7 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZMOT TEAM MM40 01:40:15.65
8 Pintal Marek Biłgoraj BSK Miód Kozacki Biłgoraj MM40 01:40:15.71
9 Komornik Marek PODBORCZE BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM40 01:42:40.16
10 Czapka Sławomir BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj MM40 01:44:39.47
11 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin MM40 01:45:28.86
12 Krasuski Janusz ŁĘCZNA ORION TEAM MM40 01:45:32.33
13 Obszyński Tomasz BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj MM40 01:46:20.93
14 Niedźwiedzki Jarek BIŁGORAJ Model Bike Team MM40 01:47:05.30
15 Piekarz Mariusz Przędzel ACS Stal Rustica Team MM40 01:47:35.23
16 Kluska Piotr Warszawa Grupa Wirtualna Polska MM40 01:47:49.55
17 Radzik Robert Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski MM40 01:49:47.02
18 Bartyński Wojciech PGE Obrót S.A. MM40 01:51:42.53
19 Batkowski Szymon Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI MM40 01:54:27.45
20 Rainer Krzysztof Pysznica ACS Stal Rustica Team MM40 01:54:38.30
21 Czerwiński Dariusz MM40 01:54:51.70
22 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka MM40 01:56:13.61
23 Kotuła Rafał Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik MM40 01:56:13.83
24 Osek Dariusz Lublin MetroBikes.pl MM40 01:56:58.59
25 Mroczkowski Tomasz Warszawa MM40 01:58:28.76
26 Mazur Grzegorz Janów Lubelski MM40 01:58:42.23
27 Górski Rafał Lublin MM40 01:58:55.68
28 Turski Piotr Lublin MAYDAY Team MM40 01:59:13.31
29 Kasprzak Marcin Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski MM40 01:59:16.36
30 Ziemski Tomasz Warszawa MM40 02:02:18.94
31 Wiązowski Michał NIEBORÓW LAMELA Łowicz MM40 02:04:59.52
32 Taradyś Tomasz Modliborzyce GUKS Modliborzyce MM40 02:10:05.97
33 Krawczyk Radosław Łódź Cisowianka MM40 02:17:37.77
34 Saj Adam Wrocław SAJ-POL Team MM40 02:22:59.83

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas