ż Road Tour
Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70

• Klasyfikacja druynowa
1/2Pro
• K: Open
• M: Open


Road Tour

Klasyfikacja Generalna
½Pro Mężczyźni - MM40

Głowno Gold RaceCisowianka Road TourWałbrzych Baranowski TourCzęstochowa Trek RaceSkierniewice Road Race
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imi Miejscowo Druyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 134 2 Brzyski Rafał Warszawa - Stara Miłosna Retro Stork Team MM4001:15:32.757301:36:06.386102:56:38.77
2 101 2 Kulik Marek Puławy Baran Cycling Team MM4001:15:44.214601:36:11.2955
3 75 2 Jeż Janusz RADOM Ehaki MM4001:21:14.623201:40:12.594301:23:30.5201:51:30.37
4 70 2 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZMOT TEAM MM4001:21:18.653001:40:15.654001:23:31.9201:24:14.4001:28:57.8901:46:20.54
5 41 2 Piekarz Mariusz Przędzel ACS Stal Rustica Team MM4001:23:21.912101:47:35.2320
6 39 2 Krasuski Janusz ŁĘCZNA ORION TEAM MM4001:30:40.941101:45:32.3328
7 33 2 Kluska Piotr Warszawa Grupa Wirtualna Polska MM4001:28:05.131501:47:49.551801:29:43.3901:30:07.3901:40:43.7602:00:19.62
8 19 2 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka MM4001:35:24.96801:56:13.611101:32:33.4201:38:16.5402:13:19.67
9 17 2 Rainer Krzysztof Pysznica ACS Stal Rustica Team MM4001:38:19.15401:54:38.3013
10 16 2 Wiązowski Michał NIEBORÓW LAMELA Łowicz MM4001:28:27.981402:04:59.52201:31:25.6801:33:52.09
11 13 2 Górski Rafał Lublin MM4001:36:44.64401:58:55.689
12 9 2 Ziemski Tomasz Warszawa MM4001:35:55.32602:02:18.94301:37:24.0201:47:54.8202:11:18.47
13 3 2 Krawczyk Radosław Łódź Cisowianka MM4001:46:41.21102:17:37.77201:40:38.56
14 67 1 Sadovskyi Andrii MM4001:15:35.2467
15 61 1 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team MM4001:15:35.5161
16 58 1 Kasznia Wojciech Mysiadło DITTA-SERIA MTB TEAM MM4001:15:36.425801:23:26.4003:11:03.00
17 55 1 Kałaska Jakub Garwolin Wysportowani Racing Team MM4001:15:40.055501:24:13.03
18 52 1 Wrukowski Piotr Warszawa NaSzosie Team MM4001:15:40.6252
19 49 1 Klimaszewski Piotr Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM4001:15:43.064902:29:45.6302:33:02.20
19 49 1 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team MM4001:37:57.494901:24:19.18
20 46 1 Baranowski Dariusz Głowno Danielo REMO Głowno MM4002:40:26.7201:38:40.984602:13:27.5802:25:52.3802:28:36.2002:58:11.83
21 44 1 Małasiewicz Tomasz Garbów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie MM4001:16:11.1644
22 42 1 Godlewski Darek Kobyłka Retro Stork Team MM4001:16:23.4242
23 40 1 Miszczuk Andrzej LUBLIN Inżynieria Rowerowa MM4001:17:59.934002:58:27.52
24 37 1 Pintal Marek Biłgoraj BSK Miód Kozacki Biłgoraj MM4001:40:15.7137
25 36 1 Lange Marcin Ciechanów T4B Bike Team MM4001:21:13.4736
26 34 1 Fedor Martin Ciechanów T4B Bike Team MM4001:21:13.8934
26 34 1 Fiedor Krzysztof MAYDAY Team MM4001:40:09.913401:51:32.73
26 34 1 Komornik Marek PODBORCZE BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM4001:42:40.1634
27 32 1 Czapka Sławomir BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj MM4001:44:39.4732
28 30 1 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin MM4001:45:28.8630
29 28 1 Bala Marek WARSZAWA NaSzosie Team MM4001:21:25.132801:26:50.94
30 26 1 Krzemiński Jarosław Warszawa MM4001:23:00.0226
31 25 1 Rogiński Marcin Ciechanów T4B Bike Team MM4001:23:04.0125
32 24 1 Obszyński Tomasz BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj MM4001:46:20.9324
33 22 1 Cieśla Paweł Zgorzała EDC Bikers MM4001:23:21.132201:56:29.30
33 22 1 Niedźwiedzki Jarek BIŁGORAJ Model Bike Team MM4001:47:05.3022
34 20 1 Powierża Paweł warszawa MM4001:23:22.262001:53:26.09
35 19 1 Niziołek Sławomir warszawa Retro Stork Team MM4001:23:23.251901:29:05.84
36 18 1 Andrzejczuk Piotr Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM4001:23:26.511801:34:41.0901:55:32.03
37 17 1 Zawidzki Jarosław Deutsche Bank Bike Team MM4001:23:43.6017
38 16 1 Pałka Marek Warszawa Elwing MM4001:27:21.8816
38 16 1 Radzik Robert Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski MM4001:49:47.0216
39 15 1 Bartyński Wojciech PGE Obrót S.A. MM4001:51:42.5315
40 14 1 Batkowski Szymon Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI MM4001:54:27.4514
41 13 1 Sułek Daniel PUŁAWY atolbike.pl Puławy MM4001:30:15.2213
42 12 1 Górski Kamil Warszawa MM4001:30:38.3912
42 12 1 Czerwiński Dariusz MM4001:54:51.7012
43 10 1 Nienałtowski Andrzej Lipinki Retro Stork Team MM4001:30:48.391002:07:44.79
43 10 1 Kotuła Rafał Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik MM4001:56:13.8310
44 8 1 Osek Dariusz Lublin MetroBikes.pl MM4001:56:58.598
45 7 1 Mroczkowski Tomasz Warszawa MM4001:58:28.767
46 6 1 Jędrzejczuk Tomasz Warszawa Cisowianka MM4001:35:24.12601:38:17.4202:13:19.71
46 6 1 Mazur Grzegorz Janów Lubelski MM4001:58:42.236
47 5 1 Turski Piotr Lublin MAYDAY Team MM4001:59:13.315
47 5 1 Trojanowski Krzysztof Ćmiłów Ichiban Ćmiłów MM4001:37:15.675
48 4 1 Kasprzak Marcin Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski MM4001:59:16.364
48 4 1 Taradyś Tomasz Modliborzyce GUKS Modliborzyce MM4002:10:05.974
49 3 1 Kozak Michał PUŁAWY ATOLBIKE PUŁAWY MM4001:38:21.153
50 1 1 Saj Adam Wrocław SAJ-POL Team MM4002:22:59.831
50 1 1 Cybulski Piotr Lublin MM4001:44:44.901

Uwagi dotyczące wyników naleźy nadsyłać na ten adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas