ż Road Tour
Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70

• Klasyfikacja druynowa
1/2Pro
• K: Open
• M: Open


Road Tour

Klasyfikacja Generalna
½Pro Mężczyźni - MM30

Głowno Gold RaceCisowianka Road TourWałbrzych Baranowski TourCzęstochowa Trek RaceSkierniewice Road Race
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imi Miejscowo Druyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 129 2 Kozak Artur KOZZAK.pl BSK MIÓD KOZACKI MM3001:15:13.036801:36:05.376101:24:12.27
2 104 2 Lenarcik Jędrzej Skierniewice SkierVelo MM3001:15:44.413701:36:04.816701:23:23.8001:24:14.30
3 102 2 Osiński Kamil Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3001:15:38.345001:36:08.645201:23:28.2601:42:36.28
4 87 2 Laskowski Piotr Lublin oxy.pl MM3001:15:41.184301:36:12.5944
5 80 2 Tanikowski Kamil BYCHAWA MM3001:19:02.143101:36:09.9149
6 60 2 Myszkowski Rafał Konstancin-Jeziorna LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM3001:22:55.742201:40:05.753801:23:31.36
7 52 2 Nowosad Tomasz Łęczna MAYDAY Team MM3001:21:12.042601:40:12.202601:55:31.01
8 48 2 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy MM3001:23:41.941601:40:10.813201:25:28.5901:27:54.4601:53:54.40
8 48 2 Jaroszczyk Łukasz Gręzów NC+ SPORTS TEAM MM3001:23:11.972001:40:14.572801:23:31.4101:56:35.28
9 47 2 Kosmowski Kamil Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM3001:23:38.641701:40:12.133001:23:29.63
10 43 2 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3001:23:19.471901:40:16.252401:25:28.3401:30:08.7901:55:31.34
11 39 2 Frasuński Krzysztof Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3001:21:29.002301:51:25.391602:03:24.66
11 39 2 Szabat Michał Kraśnik MM3001:23:12.632101:47:35.461801:25:31.6701:51:35.20
12 37 2 Romańczuk Paweł Łęczna MM3001:23:18.152001:48:24.8017
13 34 2 Zliczewski Tomasz Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3001:30:24.141201:44:27.112201:29:46.2001:56:30.02
14 33 2 Żarnicki Kamil Turka MM3001:29:46.401301:45:00.8520
15 24 2 Pastor Kamil WARSZAWA Grupa Wirtualna Polska MM3001:31:48.381001:51:45.761401:30:11.7301:31:09.6001:53:20.35
16 19 2 Brociek Damian MM3001:32:18.23801:57:42.8411
17 13 2 Szczypek Łukasz Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock MM3001:36:09.73501:59:00.438
18 74 1 Arcipowski Maciej Pasek Retro Stork Team MM3001:14:45.627401:22:46.67
19 73 1 Wasilewski Radosław Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI MM3001:35:56.807302:44:57.97
20 62 1 Płoski Adam Ciechanów T4B Bike Team MM3001:15:34.2062
21 59 1 Mazurek Marcin Lublin Triathlon Lublin Team MM3001:15:36.0159
22 58 1 Sęk Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM3001:36:05.375801:23:23.8201:24:12.2601:42:27.46
23 56 1 Żywicki Adam Nałęczów Cisowianka MM3001:15:36.2056
24 55 1 Sokół Marek ŁOWICZ Klub Kolarski Łowicz MM3001:36:06.715501:23:26.1001:24:13.2701:42:28.01
25 53 1 Jaworski Łukasz Pionki MM3001:15:37.095302:15:47.38
26 47 1 Teter Paweł LUBLIN MM3001:15:38.904702:37:20.40
27 46 1 Frontczak Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM3001:36:10.984601:23:25.91
28 45 1 Suchecki Adam Stasin MM3001:15:39.1845
29 42 1 Sieńko Marcin Tereszpol BSK Miód Kozacki Biłgoraj MM3001:36:36.0342
30 41 1 Janas Michał Laski MM3001:15:41.5441
31 40 1 Grodecki Bartłomiej Dziurów PGE Obrót S.A. MM3001:39:23.0040
32 39 1 Słupek Paweł Ciechanów T4B Bike Team MM3001:15:42.3239
33 36 1 Kowalski Bartłomiej Bełchów MM3001:40:09.4236
34 35 1 Zakowicz Paweł Retro Stork Team MM3001:15:45.823501:23:27.04
35 33 1 Wyszkowski Arkadiusz Ciechanów T4B Bike Team MM3001:15:40.9733
35 33 1 Skibski Piotr Warszawa AirBike.pl Team MM3001:16:08.993301:23:25.9101:24:12.60
36 29 1 Staniec Maciej Warszawa AirBike.pl Team MM3001:21:06.802901:25:26.8501:29:05.77
37 28 1 Mycielski Maciej Otwock IBOX Mała Liga Cycling Team MM3001:40:12.1528
38 27 1 Romanowski Karol Stromiec KK Legia Sunrace MM3001:21:06.892701:23:33.20
39 25 1 Kłos Rafał Ciechanów T4B Bike Team MM3001:21:14.932501:27:04.08
39 25 1 Pawęzka Michał RZYCZYCE VIPACK TEAM Biłgoraj MM3001:40:12.4725
40 24 1 Chojniak Huby MM3001:21:18.3224
41 23 1 Łagosz Michał BodyiCoach Cycling Team MM3001:44:12.5323
42 21 1 Keler Artur LUBLIN MM3001:44:48.1721
43 19 1 Łomnicki Robert KRAŚNIK TRIATHLON KRAŚNIK TEAM MM3001:47:35.0619
44 18 1 Sprusiński Jakub Ciechanów T4B Bike Team MM3001:23:31.9518
45 15 1 Caboń Piotr Sadurki Cisowianka MM3001:24:21.6015
46 14 1 Budny Łukasz KRASNE MM3001:26:44.3314
47 13 1 Maciąg Mateusz Lublin MM3001:54:03.7113
48 12 1 Prządka Radosław Ryki MM3001:55:36.9112
49 11 1 Gontek Łukasz LUBLIN LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM3001:30:34.5211
50 10 1 Haliniak Łukasz Nisko MM3001:58:03.9710
51 9 1 Doroszewski Stefan MM3001:32:15.159
52 7 1 Grzonek Paweł Stare Bosewo Mega Sonic MM3002:01:33.50701:31:26.5102:14:06.49
52 7 1 Wilczewski Rafał Lesznowola NC+ SPORTS TEAM MM3001:32:43.997
53 6 1 Tuszyński Zygmunt Rzeszów PGE Obrót S.A. MM3002:02:06.566
54 5 1 Podolak Michał MM3002:08:44.265
54 5 1 Łukasik Paweł Zofianka Górna MM3002:16:05.115
55 3 1 Woźnica Wojciech MM3002:17:37.763
55 3 1 Lenart Marcin Warszawa MM3001:38:54.963
56 2 1 Boruch Dariusz Nałęczów Cisowianka MM3001:42:58.18201:47:13.12
56 2 1 Banaszak Maciej Warszawa MM3001:41:35.082
57 1 1 Kowalski Mariusz Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie MM3002:17:48.691

Uwagi dotyczące wyników naleźy nadsyłać na ten adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas