ż Road Tour
Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70

• Klasyfikacja druynowa
1/2Pro
• K: Open
• M: Open


Road Tour

Klasyfikacja Generalna
½Pro Mężczyźni - MM20

Głowno Gold RaceCisowianka Road TourWałbrzych Baranowski TourCzęstochowa Trek RaceSkierniewice Road Race
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imi Miejscowo Druyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 85 2 Rymarz Rafał Piotrków Trybunalski BodyiCoach Cycling Team MM2001:15:16.645101:36:08.923401:23:26.1501:24:14.0501:43:04.0201:42:27.72
2 79 2 Lipianin Marcin Bystre BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM2001:15:32.783901:36:06.804001:24:13.2901:20:27.0601:42:27.79
3 53 2 Adamus Jakub Starachowice MM2001:23:01.112201:37:59.213101:26:53.4501:49:36.94
4 31 2 Koput Błażej Ciecierzyn wydolnosc.pl MM2001:26:41.301601:45:41.1215
5 23 2 Kwapisz Dawid Ruda Wysportowani Racing Team MM2001:27:19.631201:48:33.0011
6 46 1 Kowalczyk Mateusz kielce TRENUJROWER MM2001:36:05.454601:23:23.0601:24:13.6301:42:32.63
7 45 1 Matras Wojciech Puławy Sklep rowerowy ATOL-BIKE MM2001:15:30.6145
8 36 1 Sowa Paweł Zamość MM2001:15:34.9136
9 32 1 Wawer Adrian Puławy ETI LKKG Lublin MM2001:36:05.8032
10 31 1 Bachmura Michał Fasty MM2001:15:41.3031
11 30 1 Barabasz Michał Józefów Go Sport Team MM2001:18:45.7930
12 27 1 Mikołajczyk Paweł Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM2001:18:45.962701:25:27.9201:24:15.7501:49:45.52
13 25 1 Mazurek Rafał Stalowa Wola MM2001:40:15.3125
14 24 1 Kleps Michał OTWOCK GO SPORT AK-SPED TEAM MM2001:21:11.282401:53:24.45
15 22 1 Krawczyk Konrad Lublin MAYDAY Team MM2001:40:23.5822
16 19 1 Kania Przemysław Styków DB-Trans transport & spedycja. MM2001:44:24.721901:26:50.2901:46:19.47
17 18 1 Pożarowszczyk Michał Chełm MM2001:24:04.4118
18 17 1 Hurkała Mateusz Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI MM2001:44:32.411701:49:48.29
19 14 1 Urbański Jakub Dęblin Ihr Baecker Schueren Team MM2001:27:12.891401:23:25.47
20 13 1 Świta Sebastian Biłgoraj MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ MM2001:47:27.5613
21 10 1 Omiotek Jakub Bilgoraj OMIOTEK-AUTA MM2001:29:15.361002:52:01.90
22 9 1 Koza Kamil Ulanów MM2001:48:40.149
23 8 1 Depta Michał Nałęczów Cisowianka MM2001:31:46.158
24 7 1 Dziurda Karol Skorczyce MM2002:14:24.577
25 6 1 Cieszko Mariusz MM2001:32:03.936
26 4 1 Witaszek Jakub bRWINÓW Cisowianka MM2001:37:16.724
27 3 1 Franuszkiewicz Damian Nowa Dęba MM2001:37:36.223
27 3 1 Krystosiak Paweł Stalowa Wola MM2002:25:57.253
28 1 1 Nogal Adrian MM2001:50:27.491

Uwagi dotyczące wyników naleźy nadsyłać na ten adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas