ż Road Tour
Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70

• Klasyfikacja druynowa
1/2Pro
• K: Open
• M: Open


Road Tour

Klasyfikacja Generalna
Pro Mężczyźni - GMOpen

Głowno Gold RaceCisowianka Road TourWałbrzych Baranowski TourCzęstochowa Trek RaceSkierniewice Road Race
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imi Miejscowo Druyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 251 2 Przybysz Michał Warszawa Varso GM3002:25:16.7811402:34:44.63137
2 211 2 Gradziński Lech LUBLIN Varso GM3002:25:16.3413502:35:19.5876
3 175 2 Nowacki Piotr Piaseczno Ośka Warszawa GM3002:29:07.478102:35:14.009402:18:33.69
4 160 2 Pałyga Mariusz Grodzisk Mazowiecki ABSOLUTE BIKES TEAM GM3002:29:25.444402:34:44.8411602:13:09.2202:22:29.9502:45:07.78
5 147 2 Girau-Tur Gabriel Ciechanów JURAND Ciechanów GM3002:29:20.376402:35:18.418302:13:15.3602:25:52.3102:19:04.3702:45:10.26
6 125 2 Lewandowski Robert Toruń DADELO.PL GM4002:29:20.845902:40:38.346602:24:41.38
7 110 2 Stram Marek Dziekanów Leśny Retro Stork Team GM4002:29:22.725402:40:39.805602:19:12.0902:44:23.57
8 106 2 Szczepanik Piotr RZESZÓW GM4002:29:16.886902:44:30.743702:45:08.00
9 102 2 Wolański Adam BUSKO-ZDRÓJ BKK Hydrogeotechnika GM5002:29:41.904102:40:38.756102:51:22.76
10 64 2 Błądek Tomasz Puławy Pułavelo GM3002:30:41.433502:50:08.0529
11 63 2 Guz Konrad Piaseczno Ośka Warszawa GM3002:34:55.521202:40:40.2151
12 53 2 Wilk Maciej Kraśnik erkado RT kraśnik GM2002:34:32.002902:50:20.5324
13 52 2 Kuśmierz Łukasz Wilkołaz Baran Cycling Team GM3002:34:44.621802:46:56.543403:11:03.00
14 38 2 Broda Bartłomiej Świdnik BSK MIÓD KOZACKI GM2002:34:38.782202:53:59.541602:13:27.7802:42:22.9702:56:39.65
15 11 2 Kieszko Stanisław Lublin WYDOLNOŚĆ PL GM2002:54:15.75102:55:53.8410
16 107 1 Klekotsuk Volodymir MAYDAY Team GM4002:35:12.3010702:13:09.0302:25:16.6802:58:08.28
17 105 1 Górecki Jarosław Warszawa KOLARSKI.EU TEAM GM3002:28:36.7810502:14:24.42
18 92 1 Klekotsyuk Volodymyr ŁUCK GM4002:29:06.4592
19 74 1 Jach Adrian SZCZECIN OPONEO PL GM4002:29:07.907402:13:09.58
20 71 1 Teter Paweł LUBLIN GM3001:15:38.9002:37:20.4071
21 49 1 Widziewicz Andrzej Warszawa KK żoliber GM4002:29:25.154902:13:29.41
22 46 1 Kaleta Dariusz Kielce GM4002:40:51.5046
23 43 1 Jazurek Grzegorz Ryki Varso GM3002:44:03.4243
24 40 1 Kumik Andrzej Ulanów M-TRANS Ulanów GM3002:44:03.8740
25 38 1 Chmielewski Maciej Stargard STC STARGARD GM4002:30:38.813801:24:22.38
26 32 1 Grosicki Jan Puławy atolbike.pl Puławy GM4002:34:31.9232
27 31 1 Oleś Rafał SKARŻYSKO-KAMIENNA TEAM HUROM GM3002:48:16.9931
28 27 1 Kędzierski Janusz Bełżyce BIKE ROOM GM4002:50:10.4327
28 27 1 Pańko Łukasz Lublin GM4002:34:33.9527
29 25 1 Horodecki Robert Sczecin Turowski Rowery Team GM5002:34:38.192502:25:40.78
30 20 1 Omiotek Jakub Bilgoraj OMIOTEK-AUTA GM2001:29:15.3602:52:01.9020
31 18 1 Czarnecki Bartłomiej Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM GM3002:53:58.8918
32 16 1 Procajło Marek Lublin MAYDAY Team GM4002:34:51.191602:13:22.3502:32:58.5302:51:24.79
33 14 1 Łyjak Łukasz Zagłoba KK Cyklon Warszawa GM3002:55:18.681402:38:05.68
33 14 1 Duda Robert warszawa Rowery Duda GM5002:34:54.531402:13:21.9102:25:21.59
34 13 1 Krzymiński Tomasz Warszawa Musli4u GM3002:55:18.971302:51:23.33
35 12 1 Dembowski Tomasz Biłgoraj BSK Miód Kozacki Biłgoraj GM3002:55:35.261202:19:11.6202:51:22.28
36 11 1 Kuba Artur Radzyń Podlaski MAYDAY Team GM5001:19:27.6902:55:43.2511
36 11 1 Janic Łukasz NOWOGARD STC STARGARD GM3002:35:11.971101:20:28.04
37 10 1 Lesiak Maciej Piaseczno TTS CYCLING TEAM GM3002:39:55.831002:13:25.75
38 9 1 Bujak Michał ROSSOSZ LKK Lublin GM3003:01:45.049
38 9 1 Jabłonka Michał Warszawa GM3002:40:06.72902:15:47.3402:33:06.99
39 8 1 Kosmala Grzegorz Lublin ATOL BIKE GM4002:40:16.938
39 8 1 Kalodzitsa Aliaksandr BREST TEAM HUROM GM5003:01:45.20802:13:23.3702:30:51.25
40 7 1 Gutek Piotr Lublin MAYDAY Team GM4002:40:17.91702:15:48.2603:04:57.83
40 7 1 Tutaj Krzysztof Lublin GM3003:01:45.307
41 6 1 Orzeł Grzegorz Lublin MetroBikes.pl GM3003:01:48.136
41 6 1 Bujan Michał Wiązowna GO SPORT AK-SPED TEAM GM2002:40:25.116
42 5 1 Kaczmarek Maciej LUBLIN Inżynieria Rowerowa Lublin GM4003:01:56.115
42 5 1 Baranowski Dariusz Głowno Danielo REMO Głowno GM4002:40:26.72501:38:40.9802:13:27.5802:25:52.3802:28:36.2002:58:11.83
43 4 1 Gruda Michał WARSZAWA Retro Stork Team GM5002:40:32.88401:46:18.10
43 4 1 Sadownik Dariusz GM4003:01:56.824
44 3 1 Kania Grzegorz Pro-familia Rzeszów GM3003:01:59.273
44 3 1 Niemczyk Rafał Stare Babice Polski Klub MTB GM4002:46:37.613
45 2 1 Amer-Montserrat Miquel Warszawa CYKLON Sport Serwis GM4003:01:59.322
45 2 1 Matras Krzysztof Łuków Lekarska Grupa Kolarska GM4002:49:03.342
46 1 1 Kasprzak Rafał Lublin Team Livestrong GM4002:59:16.0003:15:51.531

Uwagi dotyczące wyników naleźy nadsyłać na ten adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas