12.05
niedziela
Głowno Gold Race
I
26.05
niedziela
Cisowianka Road Tour
II
25.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
III
15.09
niedziela
Częstochowa Trek Race
IV
28-29.09
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
V
Lista startowa i osób oczekujących
Road Tour

2019-05-26 - Cisowianka Road Tour

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
Adamczyk łukasz MM40 ½Pro
Adamus Jakub MM20 ½Pro
9 Baczewski Jerzy
101 Baranowski Dariusz Danielo REMO Głowno
Bartyński Wojciech MM40 PGE Obrót S.A. ½Pro
1791 Beda Karol atolbike.pl Puławy
Cienkusz Damian MM40 AKS Polonia Warszawa ½Pro
Cieszko Mariusz MM20 ½Pro
82 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin
Dadej Zbigniew MM50 Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie ½Pro
73 Dąbkowski Dariusz LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA
Dyjak Marcin MM20 ½Pro
86 Falkowski Arkadiusz SkierVelo
Ficoń Jakub UKS Masyw
Ficoń Michał Varso
60 Fiedurek Mateusz ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Filipek Mariusz Bike Room Team
1658 Gajowiak Elżbieta MK40 ½Pro
1659 Gajowiak Mariusz MM40 ½Pro
1660 Gajowiak Rafał MM18 ½Pro
52 Goździński Paweł Lesz`Go! Rogów Masters
21 Grabowski Paweł MCP Bike Team
Grodecki Bartłomiej MM30 PGE Obrót S.A. ½Pro
58 Grudziński Tomasz
1 Halwa Pawel
84 Jankowski Kamil Nasielsk Baszta Team
Jazurek Grzegorz Varso
Kajpust Michał MM30 ½Pro
Kania Przemysław MM20 DB-Trans transport & spedycja. ½Pro
89 Kasprzak Marcin BIKE CLUB Janów Lubelski
Kasprzak Rafał MM40 Team Livestrong ½Pro
609 Kasznia Wojciech MM40 DITTA-SERIA MTB TEAM ½Pro
Kazimierczak Mateusz SkierVelo
161 Klementowicz Krzysztof
Kopeć Jarek BSK MIÓD KOZACKI
46 Kosiński Włodzimierz
Kowalczyk Adam MM40 BRODEX PARTY PROFESSIONAL ½Pro
Kowalska-Pura Milena MK30 Ośka Warszawa ½Pro
55 Kowalski Mariusz Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
12 Kozłowski Cezary PEK-MONT EKIPA MTB
53 Krajza Ireneusz T4B team
66 Krakowiak Piotr Retro Stork Team
85 Kruczek Kamil WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
Krupa Hubert MM50 NaSzosie Team ½Pro
51 Krupski Tomasz KRUPSKY RACE TEAM
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech
Laskowski Piotr MM30 Dotleniamy.pl ½Pro
Lenarcik Jędrzej SkierVelo
Lesiak Maciej TTS CYCLING TEAM
Lorenc Robert SkierVelo
Lubański Piotr GM30 53x11 Pro
Maj Kamil GM40 LKK Lublin Pro
Malinowska Agata MK20 ½Pro
Michalski Rafał SkierVelo
13 Napióra Alicja Hurtap
11 Napióra Wiktor Hurtap
Nowak Piotr MM40 ½Pro
54 Obel Marcin Qodeca Cycling Team
5030 Olesiejuk Aniela Warszawski Klub Kolarski
6 Olesiejuk Paweł
Orzeł Grzegorz GM30 MetroBikes.pl Pro
2 Peciakowski Robert PEK-MONT EKIPA MTB
74 Poluchowicz Artur Hurtap
Przybysz Michał GM30 Varso Pro
14 Ruba Zbigniew NRF HEPU RACING
5020 Sanni Faris
61 Sawicka Aleksandra ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
1684 Sieńko Marcin GM30 Model Bike Team Pro
Siuzdak Krzysztof MM20 ½Pro
88 Sobczuk Joanna Wodociągi Warszawskie
Sosna Rafał GM50 TREK MASTERS TEAM Pro
Stankiewicz Bartłomiej SkierVelo
Szczupak Jacek MM40 Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów ½Pro
Szyszka Łukasz MM30 Starachowice Bike Team ½Pro
Wasilewski Aleksander
83 Wichrowski Maciej
Wilkoński Sławomir GM40 Pro
77 Zalewski Robert BokserskAutoserwis Bike Team
2003 Zamana Cezary Zamana Group
Zaród Łukasz GO Sport Scrapper Team
Zdoński Maciej MM30 TTS CYCLING TEAM ½Pro
90 Zielkowski Marcin
 
Lista oczekujących (brak opłaty)
Numer Zawodnik Kat. Drużyna
Augustyn Daniel TanieOdzywki.pl Cycling Team
Bodzak Paweł
Dębicki Robert SPORT SERWIS SANDOMIERZ
Hołówko Marek BSK MIÓD KOZACKI
Kędzierski Janusz BIKE ROOM
Kołodziejski Michał CycloCuiavia
Koput Błażej wydolnosc.pl
Krawczyk Norbert Musli4u
Łoboda Przemysław
Młynarski Łukasz Romet Factory Team
1740 Mularczyk Piotr Mularczyk Team #41
1712 Niedźwiedzki Jarek Model Bike Team
Niziołek Andrzej JMP.race
Pakulska Katarzyna Adalight-Arealamp
Paluszyński Andrzej
Pawęzka Michał VIPACK TEAM Biłgoraj
Pintal Marek BSK Miód Kozacki Biłgoraj
Podleśny Maciej LKK LUBLIN
1513 Powierża Paweł
Rybka Rafał TanieOdzywki.pl Cycling Team
SiciŃski Daniel
Skupień Marek
Staniec Artur Warszawski Klub Kolarski
Szydłowski Rafał Power Training Team
Ścięgaj Ireneusz Spedycja PawBud
Teter Paweł
Tomasiak Grzegorz MAYDAY Team
Wrzecionek Marek