26.04
niedziela
Cisowianka Road Tour
I
9-10.05
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
II
13.06
sobota
Głowno Gold Race
III
23.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
IV
Rating:
76.4%
76.4%
Starty: 0/1/1
Rating:
72.1%
72.1%
Starty: 0/9/9
Rating:
69.1%
69.1%
Starty: 0/48/137
Rating:
68.3%
68.3%
Starty: 0/1/1
Rating:
68.3%
68.3%
Starty: 0/2/2
Rating:
66.9%
66.9%
Starty: 0/1/1
Rating:
66.5%
66.5%
Starty: 0/19/19
Rating:
65.4%
65.4%
Starty: 0/1/1
Rating:
62.2%
62.2%
Starty: 0/2/2
Rating:
57.7%
57.7%
Starty: 0/1/1
Rating:
56.7%
56.7%
Starty: 0/2/2
Rating:
56.7%
56.7%
Starty: 0/1/1
Rating:
55.6%
55.6%
Starty: 0/1/1
Starty: 0/1/2
Starty: 0/2/2
Starty: 0/11/11
Starty: 0/1/1
Razem: 17

Wskaźnik słupkowy jest średnią ratingów zawodnika w sezonie 2020 w kategorii Open

W drużynie

Awans o 74 pozycji!

Drużyna zdobyła 1202.26 punktów na tym maratonie. Punktowali: Jacek Jaczyński (M:332.93), Mariola Olewińska (F:300.98), Mirosław Noceń (F:294.39), Małgorzata Szajkowska (F:273.96).

Team jest teraz na 99 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2017-04-27 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 9 zawodników, łącznie pokonując 211 km w czasie 13:01:34.

Mega (50 km) jechał Jacek Jaczyński (czas 02:47:18, śr. 17.9 km/h, 332.93 pkt).

Fit (23 km) jechali: Mariola Olewińska (czas 01:28:12, śr. 15.6 km/h, 300.98 pkt), Mirosław Noceń (czas 01:16:38, śr. 18.0 km/h, 294.39 pkt), Małgorzata Szajkowska (czas 01:36:54, śr. 14.2 km/h, 273.96 pkt), Maciej Kluk (czas 01:17:30, śr. 17.8 km/h, 273.29 pkt), Karolina Lakus (czas 01:46:18, śr. 13.0 km/h, 249.73 pkt), Piotr Majchrzak (czas 01:35:11, śr. 14.5 km/h, 237.58 pkt), Marlena Michałowska (czas 01:46:18, śr. 13.0 km/h, 236.38 pkt).

Zawodów nieukończył Błażej Herzyk.

2017-04-27 Przeczytaj

Drużyna zdobyła 1477.01 punktów na tym maratonie. Punktowali: Arkadiusz Rowiński (M:381.78), Jacek Jaczyński (M:378.36), Marcin Nowak (M:360.59), Błażej Herzyk (M:356.28).

Team jest teraz na 173 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2016-10-19 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 12 zawodników, łącznie pokonując 449 km w czasie 22:01:31.

Mega (49 km) jechali: Arkadiusz Rowiński (czas 02:08:47, śr. 22.8 km/h, 381.78 pkt), Jacek Jaczyński (czas 02:17:46, śr. 21.3 km/h, 378.36 pkt), Marcin Nowak (czas 02:16:21, śr. 21.6 km/h, 360.59 pkt), Błażej Herzyk (czas 02:18:00, śr. 21.3 km/h, 356.28 pkt), Robert Mierzwa (czas 02:27:00, śr. 20.0 km/h, 339.34 pkt), Andriy Golyk (czas 02:30:28, śr. 19.5 km/h, 331.08 pkt), Mirosław Noceń (czas 02:41:26, śr. 18.2 km/h, 322.89 pkt), Ryszard Szelągowski (czas 02:50:20, śr. 17.3 km/h, 288.65 pkt).

Fit (19 km) jechali: Mariola Olewińska (czas 00:57:26, śr. 19.8 km/h, 296.23 pkt), Małgorzata Szajkowska (czas 00:58:35, śr. 19.5 km/h, 290.41 pkt), Karolina Lakus (czas 01:04:58, śr. 17.5 km/h, 261.88 pkt).

Zawodów nieukończył Slawomir Wąsowski.

2016-10-19 Przeczytaj
1
Losowe zdjęcia z galerii zawodników
Partnerzy