12.05
niedziela
Głowno Gold Race
I
26.05
niedziela
Cisowianka Road Tour
II
25.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
III
15.09
niedziela
Częstochowa Trek Race
IV
28-29.09
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
V
Rating:
100%
100%
Starty: 0/1/1
Rating:
98.7%
98.7%
Starty: 1/14/18
Rating:
97.1%
97.1%
Starty: 9/65/117
Rating:
95.7%
95.7%
Starty: 8/50/50
Rating:
95.1%
95.1%
Starty: 7/19/20
Rating:
93.1%
93.1%
Starty: 8/133/136
Rating:
92.4%
92.4%
Starty: 6/6/6
Rating:
91.3%
91.3%
Starty: 2/30/36
Rating:
91.1%
91.1%
Starty: 10/16/19
Rating:
90.6%
90.6%
Starty: 10/73/124
Rating:
90.1%
90.1%
Starty: 0/56/196
Rating:
90%
90%
Starty: 9/94/150
Rating:
89.4%
89.4%
Starty: 10/13/13
Rating:
88.8%
88.8%
Starty: 0/36/36
Rating:
88.1%
88.1%
Starty: 12/89/159
Rating:
87.5%
87.5%
Starty: 9/41/53
Rating:
87.2%
87.2%
Starty: 11/112/219
Rating:
86.7%
86.7%
Starty: 6/6/16
Rating:
86.5%
86.5%
Starty: 8/17/17
Rating:
86.2%
86.2%
Starty: 0/1/1
Rating:
85.8%
85.8%
Starty: 9/31/31
Rating:
85.2%
85.2%
Starty: 7/9/9
Rating:
84.7%
84.7%
Starty: 19/13/69
Rating:
84.2%
84.2%
Starty: 17/25/32
Rating:
83.8%
83.8%
Starty: 1/5/5
Rating:
82.7%
82.7%
Starty: 11/32/41
Rating:
82%
82%
Starty: 6/13/15
Rating:
80.4%
80.4%
Starty: 3/3/9
Rating:
79.6%
79.6%
Starty: 0/1/1
Rating:
79.4%
79.4%
Starty: 2/8/12
Rating:
78.6%
78.6%
Starty: 0/16/16
Rating:
77.8%
77.8%
Starty: 0/23/23
Rating:
74.7%
74.7%
Starty: 16/19/36
Rating:
73.2%
73.2%
Starty: 0/11/11
Rating:
72.2%
72.2%
Starty: 0/18/18
Rating:
71.9%
71.9%
Starty: 1/1/1
Rating:
71.6%
71.6%
Starty: 1/2/2
Rating:
70.8%
70.8%
Starty: 0/4/4
Rating:
70.8%
70.8%
Starty: 7/18/18
Rating:
66%
66%
Starty: 0/4/4
Rating:
65%
65%
Starty: 0/9/9
Rating:
59.1%
59.1%
Starty: 1/3/3
Rating:
48.5%
48.5%
Starty: 0/3/3
Starty: 0/0/0
Starty: 0/1/1
Starty: 0/0/0
Razem: 46

Wskaźnik słupkowy jest średnią ratingów zawodnika w sezonie 2019 w kategorii Open

W drużynie

Spadek o 1 pozycję.

Drużyna zdobyła 3247.95 punktów na tym maratonie. Punktowali: Jarosław Ziółkowski (G:600.00), Magdalena Kuszmider (G:600.00), Dariusz Fabijański (G:600.00), Małgorzata Lutecka (M:500.00), Daniel Wójcik (M:477.10), Tomasz Lutecki (M:470.85).

Team jest teraz na 2 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-09-08 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 14 zawodników, łącznie pokonując 729 km w czasie 21:01:51.

Pro (45 km) jechali: Jarosław Ziółkowski (czas 01:51:43, śr. 0.0 km/h, 600.00 pkt), Magdalena Kuszmider (czas 02:15:30, śr. 0.0 km/h, 600.00 pkt), Dariusz Fabijański (czas 01:53:23, śr. 0.0 km/h, 600.00 pkt), Andrzej Jędrej (czas 01:55:36, śr. 0.0 km/h, 588.49 pkt), Paweł Bagieński (czas 02:03:13, śr. 0.0 km/h, 544.00 pkt).

½Pro (68 km) jechali: Małgorzata Lutecka (czas 01:29:19, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Daniel Wójcik (czas 01:24:48, śr. 0.0 km/h, 477.10 pkt), Tomasz Lutecki (czas 01:23:12, śr. 0.0 km/h, 470.85 pkt), Jarosław Prętki (czas 01:27:45, śr. 0.0 km/h, 461.06 pkt), Artur Bilski (czas 01:28:47, śr. 0.0 km/h, 455.70 pkt), Jakub Karwowski (czas 01:27:11, śr. 0.0 km/h, 448.58 pkt), Anna Stępniak (czas 01:43:00, śr. 0.0 km/h, 433.58 pkt).

Fit (20 km) jechała Jolanta Bagieńska (czas 01:03:34, śr. 18.9 km/h, 297.33 pkt).

Hobby (8 km) jechała Hania Lutecka (czas 00:24:21, śr. 19.7 km/h, 146.48 pkt).

2019-09-08 Przeczytaj

Drużyna zdobyła 3043.39 punktów na tym maratonie. Punktowali: Andrzej Jędrej (G:578.72), Magdalena Kuszmider (G:577.32), Małgorzata Lutecka (M:500.00), Daniel Wójcik (M:478.47), Marcin Wacinowski (M:468.58), Paweł Bagieński (G:440.30).

Team jest teraz na 1 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-08-21 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 13 zawodników, łącznie pokonując 638 km w czasie 09:01:34.

Pro (41 km) jechali: Andrzej Jędrej (czas 03:56:20, śr. 0.0 km/h, 578.72 pkt), Magdalena Kuszmider (czas 04:24:35, śr. 0.0 km/h, 577.32 pkt), Paweł Bagieński (czas 04:30:23, śr. 0.0 km/h, 440.30 pkt).

½Pro (65 km) jechali: Małgorzata Lutecka (czas 02:33:05, śr. 0.0 km/h, 500.00 pkt), Daniel Wójcik (czas 02:12:46, śr. 0.0 km/h, 478.47 pkt), Marcin Wacinowski (czas 02:18:12, śr. 0.0 km/h, 468.58 pkt), Tomasz Lutecki (czas 02:13:15, śr. 0.0 km/h, 439.90 pkt), Jarosław Prętki (czas 02:29:55, śr. 0.0 km/h, 423.74 pkt), Leszek Foryś (czas 02:33:41, śr. 0.0 km/h, 413.35 pkt), Artur Bilski (czas 02:37:23, śr. 0.0 km/h, 403.63 pkt).

Fit (20 km) jechali: Jolanta Bagieńska (czas 01:14:03, śr. 16.2 km/h, 297.77 pkt), Adrian Krupa (czas 01:10:58, śr. 16.9 km/h, 256.95 pkt), Antonina Kłudkiewicz (czas 01:19:25, śr. 15.1 km/h, 247.93 pkt).

2019-08-21 Przeczytaj
123456 ...
Losowe zdjęcia z galerii zawodników
Partnerzy