CardioHome Team

Mariusz Mazij
Drużyna: CardioHome Team
Wizyty: 1
CID: 32600
CID jest niezmiennym numerem profilu zawodnika w Cyklopedii (CyklopediaID)

Link do profilu:


Link do plakietki (kod do przklejenia):
Klasyfikacje
Drużyna
Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Klasyfikacja Generalna:
½Pro MM4: 127/188 (430.64 pkt)
Sektor: 3 (388 pkt, 45.1%)
Numer startowy: 498

Data Miejsce Rodzaj Dys. Śr. km/h Czas zawod. Rating Open Rating Kat.
2019-07-28 Olsztyn ½Pro (MM4) 45 km 21.6 02:05:12
81.1%
81.1%
86.1%
86.1%
Starty: 0 z 1 (45 km, 2 godz. 5 min. 12 sek.)
Zakres: -   Sezon▼   Kolumny▼
Celne uwagi. Taka jest Mazovia. Wielkie zadęcie. Ale ryba psuje sie od głowy. I trzeba pamiętać że te zawody to w praktyce organizuje małżeństwo Krakowiakow. A oni akurat są mili dla wszystkich.
Marcin Bieniada
2019-09-22
Mój pierwszy start w Mazovii (przy okazji urlopu na Mazurach). Trasa ciekawa, konkurencja silna. Dwie sceny z imprezy smucą mnie i zastanawiają. 1) Podjeżdząm do pierwszego bufetu na 1/2 Pro i pijąc podane izo mówię do obsługujacego punkt młodego mężczyzny "dolej mi wody do bidonu PROSZĘ", na co słyszę odpowiedź: "sam sobie dolej" i zaraz:"zejdź na bok" Wszystko z miną taką jakbym go obraził. 2) Podchodzę do punktu żywieniowego po wyścigu, SAM, za mną nie ma nikogo. "Jakie są sosy do makaronu?" "Jest napisane na kartce" słysze w odpowiedzi.. Z naprawdę przyjaznym uśmiechem mówię po analizie menu, że szybciej byłoby powiedzieć mi niż czekać aż przeczytam. "Wydaje się panu".. Napiłem się, zjadłem, ale niesmak pozostał. Pomyślałem sobie, że nie doceniałem do tej pory naturalnej życzliwości ekipy obsługującej Bike Maraton na Dolnym Śląsku, gdzie startuje od kilku lat i nigdy nie spotkałem osoby niezadowolonej ze swojej pracy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam i polecam BM Dolny Śląsk.
Mariusz Mazij
2019-08-04

Uwaga:
- Dane zawarte w zestawieniu mogą odbiegać od danych pochodzących z oficjalnych wyników zawodów.
- Aby dane mogły być porównywalne w stosunku do bieżącego sezonu, przeliczane są zgodnie z regulaminem głównego cyklu. Z tego względu możliwe są pewne rozbieżności w zajętej pozycji w stosunku do oryginalnych wyników.
- Wskaźnik "Rating" określany jest poprzez wyliczenie procentowego udziału czasu najszybszego zawodnika z danej kategorii, w czasie uzyskanym przez zawodnika, którego wskaźnik jest wyliczany. Im wyższy wskaźnik, tym lepiej.
Pytania i uwagi można też przesylać mailem.

Partnerzy