Zgarnij bon od Raso

Znany producent kolarskiej odzieży przyjedzie do Częstochowy z własnym stoiskiem i atrakcyjnymi voucherami dla zwycięzców.

Na dystansie 1/2 Pro w kategorii open kobiety z miejsc 1-3 otrzymają odpowiednio bony na zakupy w Raso o wartości 500 zł, 300 zł i 150 zł. Mężczyźni rywalizujący na dystansie Pro w kategorii open za miejsca 1-3 również otrzymają bony o wartości 500 zł, 300 zł oraz 150 zł.

Podczas wyścigu na firmowym stoisku Raso czekać będzie na Was pyszna kawa, lemoniada i ciastka. W trakcie trwania imprezy cały czas będzie możliwość obejrzenia na żywo naszych produktów, przymierzenia ich i zakupu. Specjalnie na ten dzień firma Raso przygotowała rabat 15% na wszystkie towary ze swojego stoiska.

A tak pisze o sobie marka Raso:

Dlaczego zaczęliśmy szyć odzież kolarską? Sami byliśmy kolarzami wyczynowymi, i to długo - bo ponad 10 lat! Wiemy czego potrzeba kolarzom dzisiaj i czego brakowało wcześniej.

Stawiamy na Twoje najważniejsze potrzeby. Chcesz wyróżnić się z tłumu, pokazując na rowerze kim naprawdę jesteś? Nie ma sprawy - wybierz jeden z naszych odlotowych designów. Zależy Ci, aby posiadać odzież sportową wyprodukowaną w Polsce? Od początku jesteśmy 100% Made in Poland.

A może interesuje Cię odzież dla własnego teamu kolarskiego? Kręci Cię nowoczesny design i krój, chcesz się wyróżnić jako zjednoczony zespół zapaleńców - mamy specjalistów, którzy pomogą Ci osiągnąć efekt końcowy o jakim marzysz. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zlecenia - zrobimy wszystko, aby wpasować się w Twoje terminy.

Nie chcemy przekonywać Cię do naszych produktów - zamiast tego wolimy skupić się na tym, aby były jak najlepsze i zadowolić Cię jakością wykonania. Głównie dzięki temu zaufało nam przez ostatnie 5 lat ponad 150 grup amatorskich i zawodowych oraz blisko 1600 klientów indywidualnych.

2019-09-03 POWRÓT
Partnerzy