30.05.2021
niedziela
Głowno Gold Race
I
11-12.09
sob.-nie.
Wyścig Trzech Lilii Skierniewice`21
II
Wirtualny wyścig Głowno Gold Race

Zapraszamy Was na pełnokrwiste ściganie się w wirtualnej i wolnej od koronawirusa rzeczywistości. Startujcie w Głowno Gold Race!

Razem z ekipą z KolarzKlub oraz iFON.pl przygotowaliśmy dla Was trasę, która przyniesie prawdziwe sportowe emocje i pozwoli znów zakosztować szosowej rywalizacji. Zapomnicie, że jedziecie na trenażerach, nie będziecie zwracać uwagi na to, że pedałujecie we własnym pokoju. Zabierzemy Was w sam środek kipiącego od adrenaliny peletonu i stworzymy Wam pierwszorzędne warunki do ścigania się z rywalami.

Do startu będziecie potrzebować smart trenażera oraz konta w aplikacji Rouvy.

„Zachęcam nie tylko do udziału w tym wirtualnym wyścigu, ale również do uczestnictwa w internetowej aukcji, z której całość dochodu zostanie przekazana na akcję Posiłek od Serca, czyli codzienne posiłki dla personelu medycznego Szpitala Bielańskiego. Już od kilkunastu dni zespół warszawskiego lokalu Biały Ogródek codziennie zawozi tam pyszne obiady, w ten sposób wspierając służbę zdrowia walczącą z epidemią. Dzięki udziałowi w naszych zawodach, będzie można osobiście włączyć się w tę szlachetną akcję” – zachęca Cezary Zamana.

Licytowana będzie kamizelka kolarska Sky Team z podpisami m.in. triumfatorów Tour de France Chris Froom czy Egana Bernala oraz takich szosowych gigantów jak Geraint Thomas i Michał Kwiatkowski. Na licytacji zdobyć będzie można też numer C-19, który gwarantuje swojemu właścicielowi darmowe starty we wszystkich wyścigach cyklu Road Tour (na prawdziwej i wirtualnej szosie).

Formularz do zapisów czeka na Was tutaj.

Honorowy patronat nad wirtualnym wyścigiem Głowno Gold Race objął Burmistrz Głowna Grzegorz Janeczek.

Więcej szczegółów o wirtualnym wyścigu Głowno Gold Race znajdziecie tutaj.

Tak wygląda profil trasy:

Podczas zawodów będziecie ścigać się w następujących kategoriach:

Kobiety - klasyfikacja open

Mężczyźni - klasyfikacja open

kategorie wiekowe u mężczyzn:
- kat. M19 (do 19 lat)
- kat. M20 (20-29 lat)
- kat. M30 (30-39 lat)
- kat. M40 (40-49 lat)
- kat. M50 (50-59 lat)
- kat. M60 (60 lat i więcej)

2020-04-26 POWRÓT
Partnerzy