Nagrody od ELIN-GESLAN

Zaangażowanie nowego partnera w Skierniewice Road Race czyni ten wyścig jeszcze atrakcyjniejszym.

Dzięki zaangażowaniu nowego partnera w wyścig Skierniewice Road Race, udział w tym wydarzeniu staje się jeszcze atrakcyjniejszy. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych w klasyfikacji generalnej otrzymają następujące nagrody finansowe.

  • 1 miejsca na dystansie Pro - 300 zł
  • 1 miejsce na dystansie ½ Pro - 200 zł

ELIN-GESLAN to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży deweloperskiej z indywidualnym podejściem do sprzedaży i obsługi klienta. Zrealizowane projekty architektoniczne cechuje estetyka oraz funkcjonalność, a nowoczesny design i dbałość o detale zawsze łączy się z wysokim standardem wykończenia. Priorytetem firmy jest gwarancja najwyższej jakości usług budowlanych oraz rzetelna informacja dla klienta na każdym etapie transakcji. Dzięki temu mogą Państwo nabyć nieruchomość idealną dla siebie w konkurencyjnej cenie i dogodnej lokalizacji.

- Wspaniale się stało, że wyścigi kolarskie wróciły w nasze okolice i to właśnie w takim wydaniu. Pamiętam czasy, kiedy kryteria uliczne rozgrywane w naszym mieście cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców, sam też jako młody chłopak kibicowałem kolarzom którzy ścigali się po ulicach Skierniewic. To tamte wyścigi zaszczepiły we mnie pasję do kolarstwa. Życzę wszystkim fanom kolarstwa aby impreza z cyklu Road Tour na stałe wpisała się w rowerowy kalendarz, zwłaszcza, że lokalni kolarze nie zasypują gruszek w popiele i budują nogę na naszym Mur de Kwas. Jest mi niezmiernie miło, że mogliśmy pomóc Czarkowi przy organizacji cyklu, angażując w to środki finansowe, ale chciałbym tym miejscu również pochwalić kolarzy z grupy SKIERVELO, którzy bardzo pomogli w przygotowaniu imprezy. Liczę, że spotkamy się w peletonie na ulicach Skierniewic w przyszłym roku w jeszcze większym gronie - mówi Marcin Filipek z EL-IN.

2019-09-19 POWRÓT
Partnerzy