23.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
I
Hotel Przepióreczka zaprasza

Położony w centrum Nałęczowa ufundował nagrodę dla zawodników Cisowianka Road Tour.

Do kogoś z Was uśmiechnie się szczęście i po zakończeniu wyścigu Cisowianka Road Tour w wasze dłonie powędruje wart 250 złotych voucher na skorzystanie z usług Hotelu Przepióreczka (nocleg, restauracja, jaskinia solna).

Hotel Przepióreczka położony jest w samym centrum Nałęczowa, w bezpośrednim sąsiedztwie parku zdrojowego, który zapewnia przepiękne widoki i zdrowe, świeże powietrze. Takie położenie hotelu gwarantuje relaks i wypoczynek w znanym uzdrowisku. Rodzinom z dziećmi polecamy liczne okoliczne atrakcje oraz pobliski plac zabaw. Gościom korzystającym z usług hotelu udostępniamy nieodpłatnie parking.

Obiekt oferuje najwyższy standard wypoczynku oraz spokojne noclegi w Nałęczowie, w klimatyzowanych przepięknie urządzonych pokojach. Na naszych Gości czeka aż 27 pokoi - jedno i dwuosobowych oraz pokoje de lux, w których znajduje się rozkładana sofa, stolik okolicznościowy oraz wygodne fotele. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon. Dodatkowo pokoje dwuosobowe posiadają także suszarkę do włosów.

2019-05-15 POWRÓT
Partnerzy