Zaloguj się
Wyniki
Dystanse
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Wycofani




,
Pro Mężczyźni - MMOpen

L.p. Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. Czas
1 Banaszek Bogdan ActiveJet Team MM40 01:37:48.70
2 Badura Patryk Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM MM30 01:37:48.97
3 Pawłowski Piotr Biała Huzar Bike Academy MM50 01:37:49.02
4 Rogulski Maciek Warszawa Legion-serwis Active Jet Merida Team MM40 01:37:49.08
5 Łazarski Przemysław Warszawa TEAM VARSO MM40 01:37:49.09
6 Czyżkowski Tomasz Otwock ActiveJet Team MM50 01:37:49.20
7 Matusiak Sylwester WARSZAWA MICHELIN BLOOMNET TEAM MM30 01:37:49.22
8 Pawłoski Łukasz Łódź BodyiCoach Cycling Team MM20 01:37:49.28
9 Pałyga Mariusz Grodzisk Mazowiecki TRW MTB Racing MM30 01:37:49.37
10 Rękawek Radosław Garwolin Ośka Warszawa MM30 01:37:49.61
11 Spławski Artur POZNAŃ MERX TEAM WĄGROWIEC MM50 01:37:49.86
12 Kalodzitsa Aliaksandr BREST HURON MM50 01:37:50.08
13 Jakubowski Adam Warszawa TEAM VARSO MM40 01:37:50.36
14 Cudny Piotr Warszawa Legia Cycling Club MM30 01:37:50.42
15 Chojnacki Jarosław Warszawa MM50 01:37:50.85
16 Tobolski Sylwiusz WARSZAWA MM40 01:37:53.16
17 Krzymiński Tomasz Warszawa MM30 01:37:53.23
18 Rychlicki Paweł Poznań MERX MM40 01:37:53.45
19 Majewski Tomasz Kobyłka-Boguty RETRO BikeAcademy.pl MM40 01:37:53.60
20 Stępień Rafał Łódź GO SPORT AK-SPED TEAM MM20 01:37:53.68
21 Grabarczyk Łukasz WARSZAWA MM20 01:37:53.69
22 Ogonowski Mateusz Warszawa MM30 01:37:54.03
23 Musiałowski Piotr Warszawa MM40 01:37:54.36
24 Łyjak Łukasz Zagłoba KK Cyklon Warszawa MM30 01:37:54.83
25 Ważny Adam Warszawa Bike Concept MM30 01:37:55.29
26 Kurowski Ernest Józefów Wola Bike Orbea Team MM40 01:37:56.07
27 Lichoń Jacek Sulejówek sporTTeam MM40 01:37:56.45
28 Przybysz Michał Warszawa MM30 01:37:56.73
29 Szurgot Krzysztof Koło MM40 01:37:57.25
30 Kopańczuk Piotr Warszawa OŚKA WARSZAWA MM40 01:37:57.33
31 Czarnecki Paweł Warszawa KK żoliber MM30 01:37:57.36
32 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:37:58.26
33 Ślęzak Krzysztof POZNAŃ MM30 01:37:58.35
34 Ślęzak Michał Konstancin Jeziorna KK żoliber MM30 01:37:59.67
35 Bieliński Piotr Warszawa mróz action MM50 01:38:00.22
36 Nowacki Piotr Piaseczno Ośka Warszawa MM30 01:38:07.60
37 Banaszek Paweł Tłuszcz LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM40 01:49:37.99
38 Panek Marek POZNAŃ MM30 01:49:39.06
39 Gawron Paweł Wołomin MM20 02:05:04.48

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple