Zaloguj się
Wyniki
Dystanse
Pro
• K: Open
• M: Open GM20 GM30 GM40 GM50
1/2Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70


Wycofani


Road Tour

2018-04-29, Cisowianka Road Tour
½Pro Mężczyźni - MMOpen

L.p. Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. Czas
1 Arcipowski Maciej Pasek Retro Stork Team MM30 01:14:45.62
2 Kozak Artur KOZZAK.pl BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM30 01:15:13.03
3 Rymarz Rafał Piotrków Trybunalski BodyiCoach Cycling Team MM20 01:15:16.64
4 Matras Wojciech Puławy Sklep rowerowy ATOL-BIKE MM20 01:15:30.61
5 Brzyski Rafał Warszawa - Stara Miłosna Retro Stork Team MM40 01:15:32.75
6 Lipianin Marcin Bystre BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM20 01:15:32.78
7 Płoski Adam Ciechanów T4B Bike Team MM30 01:15:34.20
8 Sowa Paweł Zamość MM20 01:15:34.91
9 Sadovskyi Andrii MM40 01:15:35.24
10 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team MM40 01:15:35.51
11 Mazurek Marcin Lublin Triathlon Lublin Team MM30 01:15:36.01
12 Żywicki Adam Nałęczów Cisowianka MM30 01:15:36.20
13 Kasznia Wojciech Mysiadło DITTA-SERIA MTB TEAM MM40 01:15:36.42
14 Jaworski Łukasz Pionki MM30 01:15:37.09
15 Pyzikowski Cezary Lublin LKK Lublin MM60 01:15:37.94
16 Osiński Kamil Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:15:38.34
17 Płusa Szczepan Starachowice MM50 01:15:38.89
18 Teter Paweł LUBLIN MM30 01:15:38.90
19 Ziętkowski Leszek Radom KKS BROŃ RADOM MM60 01:15:38.94
20 Suchecki Adam Stasin MM30 01:15:39.18
21 Tymtso Yurii MM50 01:15:39.70
22 Kałaska Jakub Garwolin Wysportowani Racing Team MM40 01:15:40.05
23 Wrukowski Piotr Warszawa NaSzosie Team MM40 01:15:40.62
24 Wyszkowski Arkadiusz Ciechanów T4B Bike Team MM20 01:15:40.97
25 Laskowski Piotr Lublin oxy.pl MM30 01:15:41.18
26 Bachmura Michał Fasty MM18 01:15:41.30
27 Janas Michał Laski MM30 01:15:41.54
28 Słupek Paweł Ciechanów T4B Bike Team MM30 01:15:42.32
29 Klimaszewski Piotr Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM40 01:15:43.06
30 Kulik Marek Puławy Baran Cycling Team MM40 01:15:44.21
31 Lenarcik Jędrzej Skierniewice SkierVelo MM30 01:15:44.41
32 Zawistowski Dariusz WOŁOMIN Retro Stork Team MM50 01:15:45.56
33 Zakowicz Paweł Retro Stork Team MM30 01:15:45.82
34 Skibski Piotr Warszawa AirBike.pl Team MM30 01:16:08.99
35 Małasiewicz Tomasz Garbów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie MM40 01:16:11.16
36 Godlewski Darek Kobyłka Retro Stork Team MM40 01:16:23.42
37 Miszczuk Andrzej LUBLIN Inżynieria Rowerowa MM40 01:17:59.93
38 Barabasz Michał Józefów GO SPORT AK-SPED TEAM MM20 01:18:45.79
39 Mikołajczyk Paweł Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM20 01:18:45.96
40 Tanikowski Kamil BYCHAWA MM30 01:19:02.14
41 Kuba Artur Radzyń Podlaski MAYDAY Team MM40 01:19:27.69
42 Staniec Maciej Warszawa AirBike.pl Team MM30 01:21:06.80
43 Romanowski Karol Stromiec KK Legia Sunrace MM30 01:21:06.89
44 Kamiński Wiesław Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM65 01:21:10.05
45 Kleps Michał OTWOCK GO SPORT AK-SPED TEAM MM20 01:21:11.28
46 Nowosad Tomasz Łęczna MAYDAY Team MM30 01:21:12.04
47 Wierzchoń Marek Lublin Lubelskie Towarzystwo Cyklistów MM50 01:21:12.91
48 Lange Marcin Ciechanów T4B Bike Team MM40 01:21:13.47
49 Fedor Martin Ciechanów T4B Bike Team MM40 01:21:13.89
50 Jeż Janusz RADOM Ehaki MM40 01:21:14.62
51 Kłos Rafał Ciechanów T4B Bike Team MM30 01:21:14.93
52 Chojniak Huby MM30 01:21:18.32
53 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZMOT TEAM MM40 01:21:18.65
54 Korolchuk Volodymyr MM50 01:21:18.81
55 Bala Marek WARSZAWA NaSzosie Team MM40 01:21:25.13
56 Frasuński Krzysztof Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:21:29.00
57 Myszkowski Rafał Konstancin-Jeziorna LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM30 01:22:55.74
58 Krzemiński Jarosław Warszawa MM40 01:23:00.02
59 Adamus Jakub Starachowice DB-Trans transport & spedycja. MM20 01:23:01.11
60 Rogiński Marcin Ciechanów T4B Bike Team MM40 01:23:04.01
61 Cichorz Dariusz Lublin INżYNIERIA ROWEROWA MM40 01:23:06.25
62 Żurek Marian SKARYSZEW KKS BROŃ RADOM MM50 01:23:06.53
63 Sokolnicki Sławomir Ciechanów T4B Bike Team MM50 01:23:09.62
64 Jaroszczyk Łukasz Gręzów NC+ SPORTS TEAM MM20 01:23:11.97
65 Wachnik Wojtek OTWOCK SuperDrob Bike Team MM50 01:23:12.16
66 Szabat Michał Kraśnik MM30 01:23:12.63
67 Klementowicz Krzysztof Otwock MM40 01:23:17.90
68 Romańczuk Paweł Łęczna MM30 01:23:18.15
69 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:23:19.47
70 Cieśla Paweł Zgorzała EDC Bikers MM40 01:23:21.13
71 Piekarz Mariusz Przędzel ACS Stal Rustica Team MM40 01:23:21.91
72 Powierża Paweł warszawa MM40 01:23:22.26
73 Niziołek Sławomir warszawa Retro Stork Team MM40 01:23:23.25
74 Kozak Tadeusz Kozaki BSK MIÓD KOZACKI MM50 01:23:23.38
75 Woźnica Dariusz Otwock SuperDrob Bike Team MM50 01:23:25.12
76 Bukowski Marek Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM50 01:23:26.00
77 Andrzejczuk Piotr Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM40 01:23:26.51
78 Sprusiński Jakub Ciechanów T4B Bike Team MM30 01:23:31.95
79 Kosmowski Kamil Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM30 01:23:38.64
80 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy MM30 01:23:41.94
81 Zawidzki Jarosław Deutsche Bank Bike Team MM40 01:23:43.60
82 Pożarowszczyk Michał Chełm MM20 01:24:04.41
83 Caboń Piotr Sadurki Cisowianka MM30 01:24:21.60
84 Śliwiński Marian Rejowiec MM65 01:25:16.25
85 Dadej Zbigniew Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie MM50 01:25:39.94
86 Bednarczyk Ryszard Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie MM50 01:26:28.19
87 Koput Błażej Ciecierzyn wydolnosc.pl MM20 01:26:41.30
88 Budny Łukasz KRASNE MM30 01:26:44.33
89 Urbański Jakub Dęblin Ihr Baecker Schueren Team MM20 01:27:12.89
90 Kwapisz Dawid Ruda Wysportowani Racing Team MM20 01:27:19.63
91 Pałka Marek Warszawa Elwing MM40 01:27:21.88
92 Kluska Piotr Warszawa Grupa Wirtualna Polska MM40 01:28:05.13
93 Wiązowski Michał NIEBORÓW LAMELA Łowicz MM40 01:28:27.98
94 Omiotek Jakub Bilgoraj OMIOTEK-AUTA MM20 01:29:15.36
95 Żarnicki Kamil Turka MM30 01:29:46.40
96 Sułek Daniel PUŁAWY atolbike.pl Puławy MM40 01:30:15.22
97 Zliczewski Tomasz Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:30:24.14
98 Gontek Łukasz LUBLIN LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM30 01:30:34.52
99 Górski Kamil Warszawa MM40 01:30:38.39
100 Krasuski Janusz ŁĘCZNA ORION TEAM MM40 01:30:40.94
101 Szejna Jarosław KOŃSKIE HPE-ESKOM MM50 01:30:45.79
102 Nienałtowski Andrzej Lipinki Retro Stork Team MM40 01:30:48.39
103 Depta Michał Nałęczów Cisowianka MM20 01:31:46.15
104 Pastor Kamil WARSZAWA MM30 01:31:48.38
105 Cieszko Mariusz MM20 01:32:03.93
106 Grudziński Tomasz Sękocin Stary MM60 01:32:04.83
107 Doroszewski Stefan MM30 01:32:15.15
108 Brociek Damian MM30 01:32:18.23
109 Wilczewski Rafał Lesznowola NC+ SPORTS TEAM MM30 01:32:43.99
110 Prószyński Romuald PUŁAWY PUŁAWIANIN PUŁAWY MM40 01:34:20.36
111 Jędrzejczuk Tomasz Warszawa Cisowianka MM30 01:35:24.12
112 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka MM40 01:35:24.96
113 Sawicki Andrzej Lublin INżYNIERIA ROWEROWA MM50 01:35:29.86
114 Kiełczykowski Paweł Pruszków Kielczyk Team MM40 01:35:42.78
115 Ziemski Tomasz Warszawa MM40 01:35:55.32
116 Dąbrowski Jerzy CHEŁM MM65 01:36:07.90
117 Szczypek Łukasz Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock MM30 01:36:09.73
118 Górski Rafał Lublin MM30 01:36:44.64
119 Trojanowski Krzysztof Ćmiłów Ichiban Ćmiłów MM40 01:37:15.67
120 Witaszek Jakub bRWINÓW Cisowianka MM20 01:37:16.72
121 Franuszkiewicz Damian Nowa Dęba MM20 01:37:36.22
122 Rainer Krzysztof Pysznica ACS Stal Rustica Team MM40 01:38:19.15
123 Kozak Michał PUŁAWY ATOLBIKE PUŁAWY MM40 01:38:21.15
124 Skibski Krzysztof Warszawa AirBike.pl Team MM60 01:38:38.43
125 Snopek Stanisław Izabelin TVP SPORT MM50 01:38:46.72
126 Lenart Marcin Warszawa MM30 01:38:54.96
127 Banaszak Maciej Warszawa MM30 01:41:35.08
128 Boruch Dariusz Nałęczów Cisowianka MM20 01:42:58.18
129 Roszkowski Cezary Olsztyn Cisowianka MM40 01:43:56.71
130 Cybulski Piotr Lublin MM40 01:44:44.90
131 Dymowski Andrzej STALOWA WOLA MM65 01:45:37.45
132 Krawczyk Radosław Łódź Cisowianka MM30 01:46:41.21
133 Szpilczyński Witold LUBLIN MM70 01:48:52.14
134 Nogal Adrian MM20 01:50:27.49

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas