Zaloguj się
Wyniki
Dystanse
Pro
• K: Open
• M: Open MM20 MM30 MM40 MM50
1/2Pro
• K: Open FK20 FK30 FK40
• M: Open FM20 FM30 FM40 FM50 FM60 FM70


Wycofani




,
Pro Mężczyźni - MMOpen

L.p. Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. Czas
1 Omiotek Dominik Pabianice GATTA BIKE TEAM MM30 02:25:57.05
2 Jach Adrian SZCZECIN OPONEO PL MM40 02:26:07.79
3 Karpiuk Adrian Kraków MM30 02:26:27.06
4 Dudko Łukasz Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM MM30 02:27:59.54
5 Michniak Andrzej Warszawa Warszawski Klub Kolarski MM40 02:28:02.96
6 Tomasiak Grzegorz Lublin MAYDAY Team MM40 02:28:07.73
7 Maj Kamil Lublin LKK Lublin MM40 02:28:15.36
8 Majewski Tomasz Kobyłka-Boguty RETRO BikeAcademy.pl MM40 02:28:20.77
9 Gradziński Lech LUBLIN Varso MM30 02:28:22.91
10 Pawłowski Piotr Biała Huzar Bike Academy MM50 02:28:23.35
11 Bartolewski Marcin Częstochowa Scout Częstochowa MM30 02:28:25.65
12 Horodecki Robert Sczecin Turowski Rowery Team MM50 02:28:25.67
13 Barczyk Piotr CZĘSTOCHOWA Kolejarz-Jura Cz-wa MM30 02:28:26.04
14 Wolański Adam BUSKO-ZDRÓJ BKK Hydrogeotechnika MM50 02:28:26.60
15 Leduchowski Dariusz ŁODŹ DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW MM50 02:28:26.67
16 Pyzikowski Paweł Lublin LKK Lublin MM40 02:28:26.98
17 Nabiałek Michał Częstochowa Scout Częstochowa MM30 02:28:27.74
18 Świderski Adrian Mława TEMPO MŁAWA MM30 02:28:29.91
19 Klekotsuk Volodymir MAYDAY Team MM40 02:28:30.72
20 Rychlicki Paweł Poznań MERX MM40 02:28:31.53
21 Sumara Daniel Pabianice GATTA BIKE-RS MM40 02:28:32.96
22 Hrycyk Tomasz Stargard Szczecinski DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW MM40 02:28:33.20
23 Ostojski Adam Pabianice GATTA BIKE-RS MM20 02:28:33.23
24 Michalczewski Marcin WARSZAWA Legion-serwis Active Jet Merida Team MM40 02:28:34.09
25 Jazurek Grzegorz Ryki Varso MM30 02:28:34.44
26 Ciborek Mariusz Zalesie górne Musli4u MM30 02:28:34.87
27 Stram Marek Dziekanów Leśny RETRO BikeAcademy.pl MM40 02:28:35.82
28 Rubin Sebastian Łódź cyklomaniacy.pl MM40 02:28:36.27
29 Grosicki Jan Puławy atolbike.pl Puławy MM30 02:28:40.36
30 Badura Patryk Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM MM30 02:28:40.39
31 Zamana Cezary Łomianki Zamana Group MM50 02:28:47.11
32 Kamiński Michał Biała Podlaska GO SPORT AK-SPED TEAM MM20 02:32:45.63
33 Kuśmierz Łukasz Wilkołaz Baran Cycling Team MM30 02:32:47.58
34 Bernolak Maciej Warszawa MM40 02:32:49.05
35 Jarzyna Krzysztof Grodzisk Mazowiecki MM30 02:32:51.31
36 Stępień Rafał Łódź GO SPORT AK-SPED TEAM MM20 02:32:53.74
37 Łazarski Przemysław Warszawa TEAM VARSO MM40 02:32:54.29
38 Fadeev Sergey MM50 02:32:55.24
39 Duda Robert warszawa RETRO BikeAcademy.pl MM40 02:32:57.14
40 Procajło Marek Lublin MAYDAY Team MM40 02:32:58.09
41 Kozielec Grzegorz Kraków WLKS Krakus Swoszowice MM20 02:33:04.12
42 Łyjak Łukasz Zagłoba KK Cyklon Warszawa MM30 02:33:06.23
43 Kazanowski Paweł Lublin MAYDAY Team MM20 02:33:14.79
44 Manikowski Franciszek Józefosław Ośka Warszawa MM30 02:33:55.06
45 Boratyn Artur Sosnowiec MM40 02:36:34.21
46 Chodoń Jacek LUBLIN Baran Cycling Team MM40 02:36:46.64
47 Kluk Wojciech Częstochowa MM30 02:36:49.24
48 Osiński Kamil Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 02:36:49.52
49 Lesiak Maciej Piaseczno AirBike.pl Team MM30 02:36:49.96
50 Kędzierski Janusz Bełżyce Baran Cycling Team MM40 02:36:50.17
51 Wilk Maciej Kraśnik erkado RT kraśnik MM20 02:36:50.25
52 Błądek Tomasz Puławy atolbike.pl Puławy MM30 02:36:52.60
53 Karpiński Cezary LEGIONOWO MM40 02:36:54.60
54 Hołowiński Konrad WROCŁAW MM30 02:36:54.80
55 Kotuliński Bartosz Drwalew Legia Cycling Club MM30 02:36:55.17
56 Góralny Grzegorz Piaseczno Musli4u MM30 02:36:56.43
57 Marciniak Adam JULIANÓW Musli4u MM30 02:37:00.25
58 Ważny Adam Warszawa Bike Concept MM30 02:37:05.00
59 Tokłowicz Marcin Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM MM40 02:37:24.59
60 Prajel Maciej Warszawa Huzar Bike Academy MM40 02:38:02.61
61 Kaleta Paweł Warszawa VALEANT MED CYCLING TEAM MM30 02:40:26.30
62 Małas Marcin Bydgoszcz MKS Emdek Bydgoszcz MM20 02:42:05.33
63 Skolimowski Adam Wielgolas Brzeziński MM40 02:42:09.92
64 Pawłoski Łukasz Łódź BodyiCoach Cycling Team MM20 02:42:14.67
65 Szadura Michał Warsaw KK Szybkie Kopyto MM30 02:42:16.96
66 Rajewski Rafał Warszawa Warszawski Klub Kolarski MM50 02:42:21.75
67 Klimaszewski Piotr Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM40 02:42:24.16
68 Boszczyk Ryszard KIELCE SAP SERWIS MM40 02:42:26.02
69 Kocik Rafał Warszawa MM30 02:42:26.69
70 Szulgo Dariusz Międzyzdroje OPONEO PL MM50 02:42:26.71
71 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team MM40 02:42:30.86
72 Kremer Tomasz Zielona Góra KM Sport Team MM40 02:42:37.55
73 Drela Piotr Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM MM50 02:42:42.81
74 Chuderski Michał Lublin MAYDAY Team MM30 02:42:56.86
75 Koza Przemysław Puławy atolbike.pl Puławy MM30 02:42:57.59
76 Makowski Marcin Lublin MAYDAY Team MM40 02:44:47.97
77 Kogut Szymon Rataje MM50 02:45:14.61
78 Wójtowicz Grzegorz Puławy PROZAP TKKF Chemik Puławy MM40 02:49:43.52
79 Wrukowski Piotr Warszawa MM40 02:49:47.14
80 Jarmosz Maciej Warszawa MM30 02:50:05.13
81 Joński Emil Puławy Baran Cycling Team MM30 02:52:02.12
82 Podgórski Adam Dębe Wielkie LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM30 02:54:05.94
83 Gałązka Norbert Dziekanów Leśny STRAM BIKE FITTING-SERWIS ŁOMIANKI MM30 02:54:53.16
84 Klimiuk Krzysztof Otwock SuperDrob Bike Team MM30 02:56:31.49
85 Ziułek Michał Radom TRENUJROWER.PL MM20 03:00:00.00
86 Powierża Paweł warszawa MM40 03:00:00.00
87 Chmielewski Cezary Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM40 03:00:00.00
88 Myszkowski Rafał Konstancin-Jeziorna LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM30 03:00:00.00
89 Obel Marcin Lesznowola MM30 03:00:00.00
90 Polański Karol Pruszków GO SPORT AK-SPED TEAM MM40 03:00:00.00
91 Dąbrowski Andrzej Łódź MM50 03:00:00.00
92 Gutek Piotr Lublin MAYDAY Team MM40 03:00:00.00
93 Sawicki Andrzej Lublin GO SPORT AK-SPED TEAM MM50 03:00:00.00
94 Chądzyński Daniel Łódź DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW MM40 03:00:00.00
95 Skroński Tomasz Sochaczew DANIELO SPORTSWEAR LUKS 2 STRYKÓW MM50 03:00:00.00
96 Kasprzak Rafał Lublin Team Livestrong MM30 03:00:00.00
97 Czechowski Tomasz kutno GATTA BIKE-RS MM30 03:00:00.00
98 Kołacz Tomasz legionowo MM30 03:00:00.00
99 Rybak Przemysław atolbike.pl Puławy MM30 03:00:00.00
100 Makosz Dariusz Lions Bank MM40 03:00:00.00
101 Trus Marusz Lublin Lekarska Grupa Kolarska MM40 03:00:00.00

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple