Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open
• M: Open


Road Tour

Klasyfikacja Generalna
½Pro Mężczyźni - MMOpen

Cisowianka Road TourJanów Lubelski Road TourSkierniewice Road RaceGłowno Gold RaceWałbrzych Baranowski TourCzęstochowa Trek Race
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 294 2 Kozak Artur KOZZAK.pl BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM3001:15:13.0315801:36:05.3713601:24:12.27
2 270 2 Brzyski Rafał Warszawa - Stara Miłosna Retro Stork Team MM4001:15:32.7514601:36:06.38124
3 265 2 Rymarz Rafał Piotrków Trybunalski BodyiCoach Cycling Team MM2001:15:16.6415201:36:08.9211301:23:26.1501:24:14.0501:43:04.02
4 262 2 Lipianin Marcin Bystre BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM2001:15:32.7814301:36:06.8011901:24:13.2901:20:27.06
5 246 2 Lenarcik Jędrzej Skierniewice SkierVelo MM3001:15:44.4110401:36:04.8114201:23:23.8001:24:14.30
6 240 2 Pyzikowski Cezary Lublin LKK Lublin MM6001:15:37.9412301:36:08.32117
7 236 2 Osiński Kamil Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3001:15:38.3412101:36:08.6411501:23:28.26
8 225 2 Ziętkowski Leszek Radom KKS BROŃ RADOM MM6001:15:38.9411601:36:09.6510901:24:14.42
9 211 2 Laskowski Piotr Lublin oxy.pl MM3001:15:41.1811001:36:12.59101
10 208 2 Kulik Marek Puławy Baran Cycling Team MM4001:15:44.2110501:36:11.29103
11 202 2 Tanikowski Kamil BYCHAWA MM3001:19:02.149501:36:09.91107
12 186 2 Kamiński Wiesław Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM6501:21:10.059101:39:16.029501:23:29.6801:24:13.12
13 176 2 Wierzchoń Marek Lublin Lubelskie Towarzystwo Cyklistów MM5001:21:12.918801:40:11.0188
14 174 2 Nowosad Tomasz Łęczna MAYDAY Team MM3001:21:12.048901:40:12.2085
15 173 2 Adamus Jakub Starachowice DB-Trans transport & spedycja. MM2001:23:01.117601:37:59.219701:26:53.45
16 170 2 Myszkowski Rafał Konstancin-Jeziorna LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM3001:22:55.747801:40:05.759201:23:31.36
17 168 2 Jeż Janusz RADOM Ehaki MM4001:21:14.628501:40:12.598301:23:30.52
18 162 2 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZMOT TEAM MM4001:21:18.658201:40:15.658001:23:31.9201:24:14.4001:28:57.89
19 153 2 Jaroszczyk Łukasz Gręzów NC+ SPORTS TEAM MM2001:23:11.977101:40:14.578201:23:31.41
20 144 2 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy MM3001:23:41.945501:40:10.818901:25:28.5901:27:54.46
20 144 2 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3001:23:19.476601:40:16.257801:25:28.3401:30:08.79
21 143 2 Kosmowski Kamil Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM3001:23:38.645601:40:12.138701:23:29.63
22 128 2 Klementowicz Krzysztof Otwock MM4001:23:17.906801:45:51.206001:25:29.9401:27:00.71
23 125 2 Frasuński Krzysztof Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3001:21:29.007901:51:25.3946
24 123 2 Szabat Michał Kraśnik MM3001:23:12.636901:47:35.465401:25:31.67
25 119 2 Piekarz Mariusz Przędzel ACS Stal Rustica Team MM4001:23:21.916401:47:35.2355
26 118 2 Romańczuk Paweł Łęczna MM3001:23:18.156701:48:24.8051
27 116 2 Śliwiński Marian Rejowiec MM6501:25:16.255101:45:10.3465
28 109 2 Zliczewski Tomasz Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3001:30:24.143801:44:27.117101:29:46.20
28 109 2 Koput Błażej Ciecierzyn wydolnosc.pl MM2001:26:41.304801:45:41.1261
29 106 2 Żarnicki Kamil Turka MM3001:29:46.404001:45:00.8566
30 98 2 Krasuski Janusz ŁĘCZNA ORION TEAM MM4001:30:40.943501:45:32.3363
31 95 2 Kluska Piotr Warszawa Grupa Wirtualna Polska MM4001:28:05.134301:47:49.555201:29:43.3901:30:07.3901:40:43.76
31 95 2 Kwapisz Dawid Ruda Wysportowani Racing Team MM2001:27:19.634501:48:33.0050
32 74 2 Grudziński Tomasz Sękocin Stary MM6001:32:04.832901:51:34.224501:38:18.97
33 73 2 Pastor Kamil WARSZAWA Grupa Wirtualna Polska MM3001:31:48.383101:51:45.764201:30:11.7301:31:09.60
34 72 2 Szejna Jarosław KOŃSKIE HPE-ESKOM MM5001:30:45.793401:54:36.7438
35 57 2 Wiązowski Michał NIEBORÓW LAMELA Łowicz MM4001:28:27.984202:04:59.521501:31:25.6801:33:52.09
36 55 2 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka MM4001:35:24.962301:56:13.613201:32:33.4201:38:16.54
37 54 2 Brociek Damian MM3001:32:18.232701:57:42.8427
38 51 2 Kiełczykowski Paweł Pruszków Kielczyk Team MM4001:35:42.782101:56:31.313001:33:55.07
39 49 2 Rainer Krzysztof Pysznica ACS Stal Rustica Team MM4001:38:19.151301:54:38.3036
40 48 2 Dąbrowski Jerzy CHEŁM MM6501:36:07.901901:56:36.9929
41 40 2 Szczypek Łukasz Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock MM3001:36:09.731801:59:00.4322
41 40 2 Górski Rafał Lublin MM3001:36:44.641701:58:55.6823
42 37 2 Ziemski Tomasz Warszawa MM4001:35:55.322002:02:18.941701:37:24.0201:47:54.82
43 9 2 Krawczyk Radosław Łódź Cisowianka MM3001:46:41.21302:17:37.77601:40:38.56
44 164 1 Arcipowski Maciej Pasek Retro Stork Team MM3001:14:45.6216401:22:46.67
45 149 1 Matras Wojciech Puławy Sklep rowerowy ATOL-BIKE MM2001:15:30.61149
46 148 1 Wasilewski Radosław Biłgoraj MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ MM3001:35:56.80148
47 140 1 Płoski Adam Ciechanów T4B Bike Team MM3001:15:34.20140
48 137 1 Sowa Paweł Zamość MM2001:15:34.91137
49 135 1 Sadovskyi Andrii MM4001:15:35.24135
50 133 1 Sęk Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM3001:36:05.3713301:23:23.8201:24:12.26
50 133 1 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team MM4001:15:35.51133
51 131 1 Mazurek Marcin Lublin Triathlon Lublin Team MM3001:15:36.01131
52 130 1 Kowalczyk Mateusz kielce TRENUJROWER MM2001:36:05.4513001:23:23.0601:24:13.63
53 129 1 Żywicki Adam Nałęczów Cisowianka MM3001:15:36.20129
54 127 1 Kasznia Wojciech Mysiadło DITTA-SERIA MTB TEAM MM4001:15:36.4212701:23:26.4003:11:03.00
54 127 1 Wawer Adrian Puławy ETI LKKG Lublin MM1801:36:05.80127
55 125 1 Jaworski Łukasz Pionki MM3001:15:37.0912502:15:47.38
56 121 1 Sokół Marek ŁOWICZ Klub Kolarski Łowicz MM3001:36:06.7112101:23:26.1001:24:13.27
57 119 1 Płusa Szczepan Starachowice MM5001:15:38.89119
58 117 1 Teter Paweł LUBLIN MM3001:15:38.9011702:37:20.40
59 115 1 Suchecki Adam Stasin MM3001:15:39.18115
60 114 1 Tymtso Yurii MM5001:15:39.70114
61 113 1 Kałaska Jakub Garwolin Wysportowani Racing Team MM4001:15:40.0511301:24:13.03
62 112 1 Wrukowski Piotr Warszawa NaSzosie Team MM4001:15:40.62112
63 111 1 Wyszkowski Arkadiusz Ciechanów T4B Bike Team MM2001:15:40.97111
63 111 1 Rostek Jerzy Kraśnik ERKADO RT KRAŚNIK MM5001:36:09.07111
64 109 1 Bachmura Michał Fasty MM1801:15:41.30109
65 108 1 Janas Michał Laski MM3001:15:41.54108
66 107 1 Słupek Paweł Ciechanów T4B Bike Team MM3001:15:42.32107
67 106 1 Klimaszewski Piotr Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM4001:15:43.0610602:29:45.6302:33:02.20
68 105 1 Frontczak Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM3001:36:10.9810501:23:25.91
69 103 1 Zawistowski Dariusz WOŁOMIN Retro Stork Team MM5001:15:45.5610301:24:13.17
70 102 1 Zakowicz Paweł Retro Stork Team MM3001:15:45.8210201:23:27.04
71 101 1 Skibski Piotr Warszawa AirBike.pl Team MM3001:16:08.9910101:23:25.9101:24:12.60
72 100 1 Małasiewicz Tomasz Garbów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie MM4001:16:11.16100
72 100 1 Sieńko Marcin Tereszpol BSK Miód Kozacki Biłgoraj MM3001:36:36.03100
73 99 1 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team MM4001:37:57.499901:24:19.18
73 99 1 Godlewski Darek Kobyłka Retro Stork Team MM4001:16:23.4299
74 98 1 Miszczuk Andrzej LUBLIN Inżynieria Rowerowa MM4001:17:59.9398
74 98 1 Torba Adrian JANÓW LUBELSKI BIKE CLUB Janów Lubelski MM1801:37:57.7398
75 97 1 Barabasz Michał Józefów GO SPORT AK-SPED TEAM MM2001:18:45.7997
76 96 1 Baranowski Dariusz Głowno Danielo REMO Głowno MM4002:40:26.7201:38:40.989602:13:27.5802:25:52.3802:28:36.20
76 96 1 Mikołajczyk Paweł Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM2001:18:45.969601:25:27.9201:24:15.75
77 94 1 Kuba Artur Radzyń Podlaski MAYDAY Team MM4001:19:27.699402:55:43.25
77 94 1 Grodecki Bartłomiej Dziurów PGE Obrót S.A. MM3001:39:23.0094
78 93 1 Staniec Maciej Warszawa AirBike.pl Team MM3001:21:06.809301:25:26.8501:29:05.77
78 93 1 Ścierka Ryszard Zdrapy TEAM HUROM Masters MM6001:39:36.1293
79 92 1 Romanowski Karol Stromiec KK Legia Sunrace MM3001:21:06.899201:23:33.20
80 91 1 Stankiewicz Bartłomiej Bełchów SkierVelo MM3001:40:09.4291
81 90 1 Kleps Michał OTWOCK GO SPORT AK-SPED TEAM MM2001:21:11.2890
81 90 1 Fiedor Krzysztof MAYDAY Team MM3001:40:09.9190
82 87 1 Lange Marcin Ciechanów T4B Bike Team MM4001:21:13.4787
83 86 1 Mycielski Maciej Otwock IBOX Mała Liga Cycling Team MM3001:40:12.1586
83 86 1 Fedor Martin Ciechanów T4B Bike Team MM4001:21:13.8986
84 84 1 Kłos Rafał Ciechanów T4B Bike Team MM3001:21:14.938401:27:04.08
84 84 1 Pawęzka Michał RZYCZYCE VIPACK TEAM Biłgoraj MM3001:40:12.4784
85 83 1 Chojniak Huby MM3001:21:18.3283
86 81 1 Korolchuk Volodymyr MM5001:21:18.8181
86 81 1 Mazurek Rafał Stalowa Wola MM2001:40:15.3181
87 80 1 Bala Marek WARSZAWA NaSzosie Team MM4001:21:25.138001:26:50.94
88 79 1 Pintal Marek Biłgoraj BSK Miód Kozacki Biłgoraj MM4001:40:15.7179
89 77 1 Krzemiński Jarosław Warszawa MM4001:23:00.0277
89 77 1 Dziewiela Jacek Lublin MAYDAY Team MM6001:40:17.847701:25:30.11
90 76 1 Krawczyk Konrad Lublin MAYDAY Team MM2001:40:23.5876
91 75 1 Rogiński Marcin Ciechanów T4B Bike Team MM4001:23:04.0175
91 75 1 Komornik Marek PODBORCZE BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM4001:42:40.1675
92 74 1 Cichorz Dariusz Lublin INżYNIERIA ROWEROWA MM4001:23:06.2574
92 74 1 Łagosz Michał BodyiCoach Cycling Team MM3001:44:12.5374
93 73 1 Żurek Marian SKARYSZEW KKS BROŃ RADOM MM5001:23:06.537301:26:53.20
93 73 1 Kania Przemysław Styków DB-Trans transport & spedycja. MM2001:44:24.727301:26:50.29
94 72 1 Sęk Marek Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM6001:44:24.757201:30:05.74
94 72 1 Sokolnicki Sławomir Ciechanów T4B Bike Team MM5001:23:09.6272
95 70 1 Wachnik Wojtek OTWOCK SuperDrob Bike Team MM5001:23:12.1670
95 70 1 Hurkała Mateusz BSK MIÓD KOZACKI MM2001:44:32.4170
96 69 1 Czapka Sławomir BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj MM4001:44:39.4769
97 68 1 Keler Artur LUBLIN MM3001:44:48.1768
98 67 1 Kusal Longin SKARŻYSKO-KAMIENNA STC SKARŻYSKO KAMIENNA MM6501:44:53.486701:23:30.36
99 65 1 Cieśla Paweł Zgorzała EDC Bikers MM4001:23:21.1365
100 64 1 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin MM4001:45:28.8664
101 63 1 Powierża Paweł warszawa MM4001:23:22.2663
102 62 1 Zalewski Eryk Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 01:45:36.686201:33:49.89
102 62 1 Niziołek Sławomir warszawa Retro Stork Team MM4001:23:23.256201:29:05.84
103 61 1 Kozak Tadeusz Kozaki BSK MIÓD KOZACKI MM5001:23:23.386101:26:53.25
104 60 1 Woźnica Dariusz Otwock SuperDrob Bike Team MM5001:23:25.1260
105 59 1 Bukowski Marek Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM5001:23:26.005901:25:35.11
105 59 1 Obszyński Tomasz BIŁGORAJ VIPACK TEAM Biłgoraj MM4001:46:20.9359
106 58 1 Andrzejczuk Piotr Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM4001:23:26.515801:34:41.09
106 58 1 Niedźwiedzki Jarek BIŁGORAJ Model Bike Team MM4001:47:05.3058
107 57 1 Świta Sebastian Biłgoraj MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ MM2001:47:27.5657
107 57 1 Sprusiński Jakub Ciechanów T4B Bike Team MM3001:23:31.9557
108 56 1 Łomnicki Robert KRAŚNIK TRIATHLON KRAŚNIK TEAM MM3001:47:35.0656
109 54 1 Zawidzki Jarosław Deutsche Bank Bike Team MM4001:23:43.6054
110 53 1 Sorbian Marek BLIŻYN TEAM HUROM Masters MM6001:47:49.215301:24:15.83
110 53 1 Pożarowszczyk Michał Chełm MM2001:24:04.4153
111 52 1 Caboń Piotr Sadurki Cisowianka MM3001:24:21.6052
112 50 1 Dadej Zbigniew Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie MM5001:25:39.9450
113 49 1 Bednarczyk Ryszard Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie MM5001:26:28.1949
113 49 1 Koza Kamil Ulanów MM2001:48:40.1449
114 48 1 Cieślak Jacek Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team MM5001:49:13.4748
115 47 1 Budny Łukasz KRASNE MM3001:26:44.3347
115 47 1 Radzik Robert Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski MM4001:49:47.0247
116 46 1 Urbański Jakub Dęblin Ihr Baecker Schueren Team MM2001:27:12.894601:23:25.47
117 44 1 Pałka Marek Warszawa Elwing MM4001:27:21.8844
117 44 1 Bartyński Wojciech PGE Obrót S.A. MM3001:51:42.5344
118 43 1 Zabost Wojciech JANOWICE Klub Kolarski Łowicz MM5001:51:42.7343
119 41 1 Omiotek Jakub Bilgoraj OMIOTEK-AUTA MM2001:29:15.364102:52:01.90
119 41 1 Ciurko Józef MM6501:51:47.6641
120 40 1 Maciąg Mateusz Lublin MM3001:54:03.7140
121 39 1 Batkowski Szymon Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI MM4001:54:27.4539
121 39 1 Sułek Daniel PUŁAWY atolbike.pl Puławy MM4001:30:15.2239
122 37 1 Gontek Łukasz LUBLIN LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM3001:30:34.5237
122 37 1 Nieborak Grzegorz Modliborzyce GUKS Modliborzyce MM5001:54:38.0337
123 36 1 Górski Kamil Warszawa MM4001:30:38.3936
124 35 1 Czerwiński Dariusz MM4001:54:51.7035
125 34 1 Prządka Radosław Ryki MM3001:55:36.9134
126 33 1 Nienałtowski Andrzej Lipinki Retro Stork Team MM4001:30:48.3933
126 33 1 Gajewski Krzysztof LEŻAJSK Szalejące Dziadki MM6001:55:38.2833
127 32 1 Depta Michał Nałęczów Cisowianka MM2001:31:46.1532
128 31 1 Kotuła Rafał Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik MM4001:56:13.8331
129 30 1 Cieszko Mariusz MM2001:32:03.9330
130 28 1 Osek Dariusz Lublin MetroBikes.pl MM4001:56:58.5928
130 28 1 Doroszewski Stefan MM3001:32:15.1528
131 26 1 Wilczewski Rafał Lesznowola NC+ SPORTS TEAM MM3001:32:43.9926
131 26 1 Haliniak Łukasz Nisko MM3001:58:03.9726
132 25 1 Prószyński Romuald PUŁAWY PUŁAWIANIN PUŁAWY MM4001:34:20.3625
132 25 1 Mroczkowski Tomasz Warszawa MM4001:58:28.7625
133 24 1 Jędrzejczuk Tomasz Warszawa Cisowianka MM3001:35:24.122401:38:17.42
133 24 1 Mazur Grzegorz Janów Lubelski MM4001:58:42.2324
134 22 1 Sawicki Andrzej Lublin INżYNIERIA ROWEROWA MM5001:35:29.8622
135 21 1 Turski Piotr Lublin MAYDAY Team MM4001:59:13.3121
136 20 1 Kasprzak Marcin Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski MM4001:59:16.3620
137 19 1 Grzonek Paweł Stare Bosewo Mega Sonic MM3002:01:33.501901:31:26.51
138 18 1 Tuszyński Zygmunt Rzeszów PGE Obrót S.A. MM3002:02:06.5618
139 16 1 Trojanowski Krzysztof Ćmiłów Ichiban Ćmiłów MM4001:37:15.6716
139 16 1 Nowosielski Józef Szalejące Dziadki MM6002:03:17.6216
140 15 1 Witaszek Jakub bRWINÓW Cisowianka MM2001:37:16.7215
141 14 1 Sobczyński Franciszek NOWY DWÓR GDAŃSKI NOWY DWÓR MM6002:06:08.681401:37:34.0401:37:27.75
141 14 1 Franuszkiewicz Damian Nowa Dęba MM2001:37:36.2214
142 13 1 Paszko Stanisław Gorajec Zagroble MM6002:07:29.0613
143 12 1 Kozak Michał PUŁAWY ATOLBIKE PUŁAWY MM4001:38:21.1512
143 12 1 Podolak Michał MM3002:08:44.2612
144 11 1 Skibski Krzysztof Warszawa AirBike.pl Team MM6001:38:38.431101:34:26.8001:33:51.00
144 11 1 Zając Zbigniew BIŁGORAJ BSK MIÓD KOZACKI MM5002:08:56.251101:24:14.79
145 10 1 Snopek Stanisław Izabelin TVP SPORT MM5001:38:46.721001:41:46.04
145 10 1 Taradyś Tomasz Modliborzyce GUKS Modliborzyce MM3002:10:05.9710
146 9 1 Lenart Marcin Warszawa MM3001:38:54.969
146 9 1 Dziurda Karol Skorczyce MM2002:14:24.579
147 8 1 Banaszak Maciej Warszawa MM3001:41:35.088
147 8 1 Łukasik Paweł Zofianka Górna MM2002:16:05.118
148 7 1 Boruch Dariusz Nałęczów Cisowianka MM2001:42:58.187
148 7 1 Woźnica Wojciech MM3002:17:37.767
149 6 1 Roszkowski Cezary Olsztyn Cisowianka MM4001:43:56.716
150 5 1 Kowalski Mariusz Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie MM3002:17:48.695
150 5 1 Cybulski Piotr Lublin MM4001:44:44.905
151 4 1 Saj Adam Wrocław SAJ-POL Team MM4002:22:59.834
151 4 1 Dymowski Andrzej STALOWA WOLA MM6501:45:37.454
152 3 1 Krystosiak Paweł Stalowa Wola MM2002:25:57.253
153 2 1 Mastalerz Piotr julianów, gm. piaseczno MM5002:31:35.352
153 2 1 Szpilczyński Witold LUBLIN MM7001:48:52.142
154 1 1 Nogal Adrian MM2001:50:27.491
154 1 1 Sikora Grzegorz Janów Lubelski MM5002:33:11.181

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas