Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open
• M: Open


Road Tour

Klasyfikacja Generalna
½Pro Mężczyźni - MM50

Cisowianka Road TourJanów Lubelski Road TourSkierniewice Road RaceGłowno Gold RaceCzęstochowa Trek Race
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 64 2 Wierzchoń Marek Lublin Lubelskie Towarzystwo Cyklistów MM5001:21:12.913101:40:11.0133
2 28 2 Szejna Jarosław KOŃSKIE HPE-ESKOM MM5001:30:45.79701:54:36.7421
3 46 1 Płusa Szczepan Starachowice MM5001:15:38.8946
4 40 1 Tymtso Yurii MM5001:15:39.7040
5 39 1 Rostek Jerzy Kraśnik ERKADO RT KRAŚNIK MM5001:36:09.0739
6 34 1 Zawistowski Dariusz WOŁOMIN Retro Stork Team MM5001:15:45.563401:24:13.17
7 28 1 Korolchuk Volodymyr MM5001:21:18.8128
8 27 1 Cieślak Jacek Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team MM5001:49:13.4727
9 25 1 Żurek Marian SKARYSZEW KKS BROŃ RADOM MM5001:23:06.532501:26:53.20
10 24 1 Zabost Wojciech JANOWICE Klub Kolarski Łowicz MM5001:51:42.7324
11 22 1 Sokolnicki Sławomir Ciechanów T4B Bike Team MM5001:23:09.6222
12 19 1 Wachnik Wojtek OTWOCK SuperDrob Bike Team MM5001:23:12.1619
13 18 1 Nieborak Grzegorz Modliborzyce GUKS Modliborzyce MM5001:54:38.0318
14 17 1 Kozak Tadeusz Kozaki BSK MIÓD KOZACKI MM5001:23:23.381701:26:53.25
15 15 1 Woźnica Dariusz Otwock SuperDrob Bike Team MM5001:23:25.1215
15 15 1 Zając Zbigniew BIŁGORAJ BSK MIÓD KOZACKI MM5002:08:56.251501:24:14.79
16 13 1 Bukowski Marek Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM5001:23:26.001301:25:35.11
17 12 1 Mastalerz Piotr julianów, gm. piaseczno MM5002:31:35.3512
18 11 1 Dadej Zbigniew Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie MM5001:25:39.9411
19 10 1 Sikora Grzegorz Janów Lubelski MM5002:33:11.1810
20 9 1 Bednarczyk Ryszard Nałęczów Bankowe Towarzystwo Rowerowe w Nałęczowie MM5001:26:28.199
21 5 1 Sawicki Andrzej Lublin INżYNIERIA ROWEROWA MM5001:35:29.865
22 3 1 Snopek Stanisław Izabelin TVP SPORT MM5001:38:46.72301:41:46.04

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas