Zaloguj się
Wyniki
Dystanse
Pro
• K: Open
• M: Open GM20 GM30 GM40 GM50
1/2Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70


Wycofani


Road Tour

2018-05-03, Janów Lubelski Road Tour
½Pro Mężczyźni - MM30

L.p. Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. Czas
1 Wasilewski Radosław Biłgoraj MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ MM30 01:35:56.80
2 Lenarcik Jędrzej Skierniewice SkierVelo MM30 01:36:04.81
3 Kozak Artur KOZZAK.pl BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM30 01:36:05.37
4 Sęk Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM30 01:36:05.37
5 Sokół Marek ŁOWICZ Klub Kolarski Łowicz MM30 01:36:06.71
6 Osiński Kamil Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:36:08.64
7 Tanikowski Kamil BYCHAWA MM30 01:36:09.91
8 Frontczak Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM30 01:36:10.98
9 Laskowski Piotr Lublin oxy.pl MM30 01:36:12.59
10 Sieńko Marcin Tereszpol BSK Miód Kozacki Biłgoraj MM30 01:36:36.03
11 Grodecki Bartłomiej Dziurów PGE Obrót S.A. MM30 01:39:23.00
12 Myszkowski Rafał Konstancin-Jeziorna LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM30 01:40:05.75
13 Stankiewicz Bartłomiej Bełchów SkierVelo MM30 01:40:09.42
14 Fiedor Krzysztof MAYDAY Team MM30 01:40:09.91
15 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy MM30 01:40:10.81
16 Kosmowski Kamil Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM30 01:40:12.13
17 Mycielski Maciej Otwock IBOX Mała Liga Cycling Team MM30 01:40:12.15
18 Nowosad Tomasz Łęczna MAYDAY Team MM30 01:40:12.20
19 Pawęzka Michał RZYCZYCE VIPACK TEAM Biłgoraj MM30 01:40:12.47
20 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:40:16.25
21 Łagosz Michał BodyiCoach Cycling Team MM30 01:44:12.53
22 Zliczewski Tomasz Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:44:27.11
23 Keler Artur LUBLIN MM30 01:44:48.17
24 Żarnicki Kamil Turka MM30 01:45:00.85
25 Łomnicki Robert KRAŚNIK TRIATHLON KRAŚNIK TEAM MM30 01:47:35.06
26 Szabat Michał Kraśnik MM30 01:47:35.46
27 Romańczuk Paweł Łęczna MM30 01:48:24.80
28 Frasuński Krzysztof Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM30 01:51:25.39
29 Bartyński Wojciech PGE Obrót S.A. MM30 01:51:42.53
30 Pastor Kamil WARSZAWA Grupa Wirtualna Polska MM30 01:51:45.76
31 Maciąg Mateusz Lublin MM30 01:54:03.71
32 Prządka Radosław Ryki MM30 01:55:36.91
33 Brociek Damian MM30 01:57:42.84
34 Haliniak Łukasz Nisko MM30 01:58:03.97
35 Górski Rafał Lublin MM30 01:58:55.68
36 Szczypek Łukasz Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock MM30 01:59:00.43
37 Grzonek Paweł Stare Bosewo Mega Sonic MM30 02:01:33.50
38 Tuszyński Zygmunt Rzeszów PGE Obrót S.A. MM30 02:02:06.56
39 Podolak Michał MM30 02:08:44.26
40 Taradyś Tomasz Modliborzyce GUKS Modliborzyce MM30 02:10:05.97
41 Woźnica Wojciech MM30 02:17:37.76
42 Krawczyk Radosław Łódź Cisowianka MM30 02:17:37.77
43 Kowalski Mariusz Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie MM30 02:17:48.69

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas