Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open
• M: Open


Road Tour

Klasyfikacja Generalna
½Pro Mężczyźni - MM30

Cisowianka Road TourJanów Lubelski Road TourSkierniewice Road RaceGłowno Gold RaceCzęstochowa Trek Race
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 129 2 Kozak Artur KOZZAK.pl BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM3001:15:13.036801:36:05.376101:24:12.27
2 104 2 Lenarcik Jędrzej Skierniewice SkierVelo MM3001:15:44.413701:36:04.816701:23:23.8001:24:14.30
3 102 2 Osiński Kamil Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3001:15:38.345001:36:08.645201:23:28.26
4 87 2 Laskowski Piotr Lublin oxy.pl MM3001:15:41.184301:36:12.5944
5 80 2 Tanikowski Kamil BYCHAWA MM3001:19:02.143101:36:09.9149
6 60 2 Myszkowski Rafał Konstancin-Jeziorna LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM3001:22:55.742201:40:05.753801:23:31.36
7 52 2 Nowosad Tomasz Łęczna MAYDAY Team MM3001:21:12.042601:40:12.2026
8 48 2 Michalak Krzysztof Warszawa Chyże Małpy MM3001:23:41.941601:40:10.813201:25:28.5901:27:54.46
9 47 2 Kosmowski Kamil Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM3001:23:38.641701:40:12.133001:23:29.63
10 43 2 Kowalczyk Michał Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3001:23:19.471901:40:16.252401:25:28.3401:30:08.79
11 39 2 Frasuński Krzysztof Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3001:21:29.002301:51:25.3916
11 39 2 Szabat Michał Kraśnik MM3001:23:12.632101:47:35.461801:25:31.67
12 37 2 Romańczuk Paweł Łęczna MM3001:23:18.152001:48:24.8017
13 34 2 Zliczewski Tomasz Warszawa NC+ SPORTS TEAM MM3001:30:24.141201:44:27.112201:29:46.20
14 33 2 Żarnicki Kamil Turka MM3001:29:46.401301:45:00.8520
15 24 2 Pastor Kamil WARSZAWA Grupa Wirtualna Polska MM3001:31:48.381001:51:45.761401:30:11.73
16 19 2 Brociek Damian MM3001:32:18.23801:57:42.8411
17 13 2 Szczypek Łukasz Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock MM3001:36:09.73501:59:00.438
17 13 2 Górski Rafał Lublin MM3001:36:44.64401:58:55.689
18 3 2 Krawczyk Radosław Łódź Cisowianka MM3001:46:41.21102:17:37.77201:40:38.56
19 74 1 Arcipowski Maciej Pasek Retro Stork Team MM3001:14:45.627401:22:46.67
20 73 1 Wasilewski Radosław Biłgoraj MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ MM3001:35:56.8073
21 62 1 Płoski Adam Ciechanów T4B Bike Team MM3001:15:34.2062
22 59 1 Mazurek Marcin Lublin Triathlon Lublin Team MM3001:15:36.0159
23 58 1 Sęk Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM3001:36:05.375801:23:23.8201:24:12.26
24 56 1 Żywicki Adam Nałęczów Cisowianka MM3001:15:36.2056
25 55 1 Sokół Marek ŁOWICZ Klub Kolarski Łowicz MM3001:36:06.715501:23:26.1001:24:13.27
26 53 1 Jaworski Łukasz Pionki MM3001:15:37.095302:15:47.38
27 47 1 Teter Paweł LUBLIN MM3001:15:38.904702:37:20.40
28 46 1 Frontczak Łukasz Łowicz Klub Kolarski Łowicz MM3001:36:10.984601:23:25.91
29 45 1 Suchecki Adam Stasin MM3001:15:39.1845
30 42 1 Sieńko Marcin Tereszpol BSK Miód Kozacki Biłgoraj MM3001:36:36.0342
31 41 1 Janas Michał Laski MM3001:15:41.5441
32 40 1 Grodecki Bartłomiej Dziurów PGE Obrót S.A. MM3001:39:23.0040
33 39 1 Słupek Paweł Ciechanów T4B Bike Team MM3001:15:42.3239
34 36 1 Stankiewicz Bartłomiej Bełchów SkierVelo MM3001:40:09.4236
35 35 1 Zakowicz Paweł Retro Stork Team MM3001:15:45.823501:23:27.04
36 34 1 Fiedor Krzysztof MAYDAY Team MM3001:40:09.9134
37 33 1 Skibski Piotr Warszawa AirBike.pl Team MM3001:16:08.993301:23:25.9101:24:12.60
38 29 1 Staniec Maciej Warszawa AirBike.pl Team MM3001:21:06.802901:25:26.8501:29:05.77
39 28 1 Mycielski Maciej Otwock IBOX Mała Liga Cycling Team MM3001:40:12.1528
40 27 1 Romanowski Karol Stromiec KK Legia Sunrace MM3001:21:06.892701:23:33.20
41 25 1 Kłos Rafał Ciechanów T4B Bike Team MM3001:21:14.932501:27:04.08
41 25 1 Pawęzka Michał RZYCZYCE VIPACK TEAM Biłgoraj MM3001:40:12.4725
42 24 1 Chojniak Huby MM3001:21:18.3224
43 23 1 Łagosz Michał BodyiCoach Cycling Team MM3001:44:12.5323
44 21 1 Keler Artur LUBLIN MM3001:44:48.1721
45 19 1 Łomnicki Robert KRAŚNIK TRIATHLON KRAŚNIK TEAM MM3001:47:35.0619
46 18 1 Sprusiński Jakub Ciechanów T4B Bike Team MM3001:23:31.9518
47 15 1 Caboń Piotr Sadurki Cisowianka MM3001:24:21.6015
47 15 1 Bartyński Wojciech PGE Obrót S.A. MM3001:51:42.5315
48 14 1 Budny Łukasz KRASNE MM3001:26:44.3314
49 13 1 Maciąg Mateusz Lublin MM3001:54:03.7113
50 12 1 Prządka Radosław Ryki MM3001:55:36.9112
51 11 1 Gontek Łukasz LUBLIN LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) MM3001:30:34.5211
52 10 1 Haliniak Łukasz Nisko MM3001:58:03.9710
53 9 1 Doroszewski Stefan MM3001:32:15.159
54 7 1 Grzonek Paweł Stare Bosewo Mega Sonic MM3002:01:33.50701:31:26.51
54 7 1 Wilczewski Rafał Lesznowola NC+ SPORTS TEAM MM3001:32:43.997
55 6 1 Jędrzejczuk Tomasz Warszawa Cisowianka MM3001:35:24.12601:38:17.42
55 6 1 Tuszyński Zygmunt Rzeszów PGE Obrót S.A. MM3002:02:06.566
56 5 1 Podolak Michał MM3002:08:44.265
57 4 1 Taradyś Tomasz Modliborzyce GUKS Modliborzyce MM3002:10:05.974
58 3 1 Woźnica Wojciech MM3002:17:37.763
58 3 1 Lenart Marcin Warszawa MM3001:38:54.963
59 2 1 Banaszak Maciej Warszawa MM3001:41:35.082
60 1 1 Kowalski Mariusz Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie MM3002:17:48.691

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas