Zaloguj się
Wyniki
Klasyfikacje generalne
Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70

• Klasyfikacja drużynowa
1/2Pro
• K: Open
• M: Open


Road Tour

Klasyfikacja Generalna
½Pro Mężczyźni - MM20

Cisowianka Road TourJanów Lubelski Road TourSkierniewice Road RaceGłowno Gold RaceWałbrzych Baranowski TourCzęstochowa Trek Race
L.p. Punkty Starty Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. CzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPktCzasPkt
1 85 2 Rymarz Rafał Piotrków Trybunalski BodyiCoach Cycling Team MM2001:15:16.645101:36:08.923401:23:26.1501:24:14.0501:43:04.0201:42:27.72
2 79 2 Lipianin Marcin Bystre BSK MIÓD KOZACKI Kozzak.pl MM2001:15:32.783901:36:06.804001:24:13.2901:20:27.0601:42:27.79
3 53 2 Adamus Jakub Starachowice DB-Trans transport & spedycja. MM2001:23:01.112201:37:59.213101:26:53.4501:49:36.94
4 48 2 Jaroszczyk Łukasz Gręzów NC+ SPORTS TEAM MM2001:23:11.972001:40:14.572801:23:31.4101:56:35.28
5 31 2 Koput Błażej Ciecierzyn wydolnosc.pl MM2001:26:41.301601:45:41.1215
6 23 2 Kwapisz Dawid Ruda Wysportowani Racing Team MM2001:27:19.631201:48:33.0011
7 46 1 Kowalczyk Mateusz kielce TRENUJROWER MM2001:36:05.454601:23:23.0601:24:13.6301:42:32.63
8 45 1 Matras Wojciech Puławy Sklep rowerowy ATOL-BIKE MM2001:15:30.6145
9 36 1 Sowa Paweł Zamość MM2001:15:34.9136
10 33 1 Wyszkowski Arkadiusz Ciechanów T4B Bike Team MM2001:15:40.9733
11 30 1 Barabasz Michał Józefów GO SPORT AK-SPED TEAM MM2001:18:45.7930
12 27 1 Mikołajczyk Paweł Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM MM2001:18:45.962701:25:27.9201:24:15.7501:49:45.52
13 25 1 Mazurek Rafał Stalowa Wola MM2001:40:15.3125
14 24 1 Kleps Michał OTWOCK GO SPORT AK-SPED TEAM MM2001:21:11.282401:53:24.45
15 22 1 Krawczyk Konrad Lublin MAYDAY Team MM2001:40:23.5822
16 19 1 Kania Przemysław Styków DB-Trans transport & spedycja. MM2001:44:24.721901:26:50.2901:46:19.47
17 18 1 Pożarowszczyk Michał Chełm MM2001:24:04.4118
18 17 1 Hurkała Mateusz Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI MM2001:44:32.411701:49:48.29
19 14 1 Urbański Jakub Dęblin Ihr Baecker Schueren Team MM2001:27:12.891401:23:25.47
20 13 1 Świta Sebastian Biłgoraj MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ MM2001:47:27.5613
21 10 1 Omiotek Jakub Bilgoraj OMIOTEK-AUTA MM2001:29:15.361002:52:01.90
22 9 1 Koza Kamil Ulanów MM2001:48:40.149
23 8 1 Depta Michał Nałęczów Cisowianka MM2001:31:46.158
24 7 1 Dziurda Karol Skorczyce MM2002:14:24.577
25 6 1 Cieszko Mariusz MM2001:32:03.936
26 5 1 Łukasik Paweł Zofianka Górna MM2002:16:05.115
27 4 1 Witaszek Jakub bRWINÓW Cisowianka MM2001:37:16.724
28 3 1 Franuszkiewicz Damian Nowa Dęba MM2001:37:36.223
28 3 1 Krystosiak Paweł Stalowa Wola MM2002:25:57.253
29 2 1 Boruch Dariusz Nałęczów Cisowianka MM2001:42:58.18201:47:13.12
30 1 1 Nogal Adrian MM2001:50:27.491

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas