Zaloguj się
Wyniki
Dystanse
Pro
• K: Open
• M: Open GM20 GM30 GM40 GM50
1/2Pro
• K: Open MK18 MK20 MK30 MK40 MK50
• M: Open MM18 MM20 MM30 MM40 MM50 MM60 MM65 MM70


Wycofani


Road Tour

2018-05-03, Janów Lubelski Road Tour
Pro Mężczyźni - GMOpen

L.p. Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Kat. Czas
1 Przybysz Michał Warszawa Varso GM30 02:34:44.63
2 Pałyga Mariusz Grodzisk Mazowiecki ABSOLUTE BIKES TEAM GM30 02:34:44.84
3 Klekotsuk Volodymir MAYDAY Team GM40 02:35:12.30
4 Nowacki Piotr Piaseczno Ośka Warszawa GM30 02:35:14.00
5 Girau-Tur Gabriel Ciechanów JURAND Ciechanów GM30 02:35:18.41
6 Gradziński Lech LUBLIN Varso GM30 02:35:19.58
7 Teter Paweł LUBLIN GM30 02:37:20.40
8 Lewandowski Robert Toruń DADELO.PL GM40 02:40:38.34
9 Wolański Adam BUSKO-ZDRÓJ BKK Hydrogeotechnika GM50 02:40:38.75
10 Stram Marek Dziekanów Leśny Retro Stork Team GM40 02:40:39.80
11 Guz Konrad Piaseczno Ośka Warszawa GM30 02:40:40.21
12 Kaleta Dariusz Kielce GM40 02:40:51.50
13 Jazurek Grzegorz Ryki Varso GM30 02:44:03.42
14 Kumik Andrzej Ulanów M-TRANS Ulanów GM30 02:44:03.87
15 Szczepanik Piotr RZESZÓW GM40 02:44:30.74
16 Kuśmierz Łukasz Wilkołaz Baran Cycling Team GM30 02:46:56.54
17 Oleś Rafał SKARŻYSKO-KAMIENNA TEAM HUROM GM30 02:48:16.99
18 Błądek Tomasz Puławy Pułavelo GM30 02:50:08.05
19 Kędzierski Janusz Bełżyce BIKE ROOM GM40 02:50:10.43
20 Wilk Maciej Kraśnik erkado RT kraśnik GM20 02:50:20.53
21 Omiotek Jakub Bilgoraj OMIOTEK-AUTA GM20 02:52:01.90
22 Czarnecki Bartłomiej Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM GM30 02:53:58.89
23 Broda Bartłomiej Świdnik BSK MIÓD KOZACKI GM20 02:53:59.54
24 Łyjak Łukasz Zagłoba KK Cyklon Warszawa GM30 02:55:18.68
25 Krzymiński Tomasz Warszawa Musli4u GM30 02:55:18.97
26 Dembowski Tomasz Biłgoraj BSK Miód Kozacki Biłgoraj GM30 02:55:35.26
27 Kuba Artur Radzyń Podlaski MAYDAY Team GM40 02:55:43.25
28 Kieszko Stanisław Lublin WYDOLNOŚĆ PL GM20 02:55:53.84
29 Bujak Michał ROSSOSZ LKK Lublin GM30 03:01:45.04
30 Kalodzitsa Aliaksandr BREST TEAM HUROM GM50 03:01:45.20
31 Tutaj Krzysztof Lublin GM30 03:01:45.30
32 Orzeł Grzegorz Lublin MetroBikes.pl GM30 03:01:48.13
33 Kaczmarek Maciej LUBLIN Inżynieria Rowerowa Lublin GM40 03:01:56.11
34 Sadownik Dariusz GM30 03:01:56.82
35 Kania Grzegorz Pro-familia Rzeszów GM30 03:01:59.27
36 Amer-Montserrat Miquel Warszawa CYKLON Sport Serwis GM40 03:01:59.32
37 Kasprzak Rafał Lublin Team Livestrong GM30 03:15:51.53

Uwagi dotyczące wyników należy nadsyłać na ten adres.

Prosimy nie umieszczać uwag na forum, lecz wysyłać emailem na ww. adres.
Ze względu na konieczność autoryzacji zgłoszenia, tylko taka forma jest właściwa.

 

Archiwum wyników z wcześniejszych sezonów.

O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas