Nie masz jak dojechać na zawody?

ZABIERZ SIĘ AUTOSTOPEM!

REGULAMIN

2018-06-11

Zwycięzcą na dystansie Pro został Radosław Rękawek, który km przejechał z czasem 02:22:27.30. Tuż za nim wjechał Marek Maciejewski z czasem 02:22:28.28. Trzeci przyjechał Adam Żuber z czasem 02:22:28.38. Wśród kobiet najszybsza była Aleksandra Sawicka z czasem 03:11:03.00.

Na dystansie ½Pro zwyciężył Robert Miłogrodzki, który km pokonał z czasem 01:22:41.40. Tuż za nim wjechał Maciej Arcipowski z czasem 01:22:46.67. Trzeci finiszował Łukasz Sęk z czasem 01:24:12.26. Wśród kobiet najszybsza była Katarzyna Pernal z czasem 01:24:18.63, za którą na metę wjechała Sylwia Gajdka z czasem 01:30:12.90 i Malwina Pilarska z czasem 01:32:40.87.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!

Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

2018-06-11
Zdjęcia wybrane, wszystkie i spakowane. Autor: Zbyszek Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

2018-06-06

Kolarze startujący w Głowno Gold Race powalczą nie tylko o triumf w wyścigu. Do zdobycia będą również dwa vouchery o wartości 1000 zł każdy do wykorzystania na organizowane przez Jafi Sport wyjazdy w Alpy. Będziecie mogli wykorzystać voucher zimą lub latem w sezonie 2018/2019.

2018-06-04

Dzięki wsparciu od Specialized, zawodniczki startujące w Głowno Gold Race otrzymają dodatkowe nagrody. Nagrody przyznamy w 5 kategoriach wiekowych!